Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Ģeogrāfijas nedēļa DBT

24.03.2016
 

PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā no 14. līdz 18.martam norisinājās ģeogrāfijas nedēļa.

Tematiskās nedēļas ietvaros izglītojamie piedalījās atklātajās stundās, kuru laikā grupa 2-01 piedalījās spēlē: “Es esmu dabas pētnieks”, kā arī izveidoja informatīvu stendu par Latvijas nacionālajiem parkiem. Izveidotais stends un grāmatu izstāde “Mūsu Latvija” bija aplūkojami bibliotēkā. Visi interesenti tika aicināti Informācijas centrā noskatīties dokumentālo filmu “Zeme – mūsu mājas”, kurā filmas autors un fotogrāfs Janns Artisa-Bertrāns, parādot pasauli no putna lidojuma,  apliecināja atziņu, ka “zeme ir mākslas darbs”, aicinot cilvēkus saskatīt, novērtēt un saudzēt šo trauslo skaistumu.

Visas nedēļas garumā jaunieši aktīvi piedalījās dažādos konkursos un spēlēs. Zīmējumu konkursā “Kādu es redzu savu dzimto zemi un ko tās labā varu darīt” 1.vietu ieguva Jurijs Smolko (grupa 1-02), par labāko eseju tika atzīts Igora Voitoviča (grupa 1-04) darbs, savukārt spēlē “Es esmu dabas pētnieks” uzvarēja Sergejs Kaļiņins un Andris Binders (grupa  2-01).

Tematisko nedēļu organizēja ģeogrāfijas skolotāja Olga Kovaļova, pasākumu rīkošanā un vadīšanā piedalījās arī bibliotekāre Jeļena Sokolova, skolotājas Aneļa Baltoviča, Ludmila Bogačova, Tatjana Ivanova, Natālija Nagle un Nataļja Golubeva.

Paldies sakām visiem ģeogrāfijas nedēļas pasākumu dalībniekiem un organizētājiem!

Fotogalerija. 
 
Sagatavoja:
Olga Kovaļova
Māra Some

« atpakaļ