Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Panākumi konkursā "Knauf Junior Trophy Latvija"

21.03.2016
   10. un 11.martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Knauf Junior Trophy Latvija”.

Šogad tajā tika pārstāvēti četri būvniecības konkursi - Sausā būve, Apmešana, Flīzēšana un Dekoratīvā apdare. Konkursa galvenais mērķis ir popularizēt būvniecības profesijas un dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt savas prasmes, apzināties izvēlētās profesijas iespējas un nozīmi, ka arī veicināt sadarbību starp darba devējiem un profesionālās izglītības iestādēm. Tas ir nopietns izaicinājums jaunajiem meistariem pārbaudīt un pierādīt savas spējas būvniecības nozarē.  

Konkursā piedalījās 24 profesionālo iestāšu audzēkņi no visas Latvijas. Par lielu gandarījumu, visi pieci dalībai konkursam izvirzītie Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītojamie ieguva godalgotas vietas:

1.vietu izcīnīja Edgars Ļehovs (konkursā “Flīzēšana”), Iļja Petrovs (konkursā “Apmešana”) un Kristaps Valpēteris (konkursā “Dekoratīvā apdare”) , savukārt 3.vietu ieguva Lauris Jakovļevs un Oskars Šarka (konkursā “Sausā būve”).

Profesionālajam meistarības konkursam jauniešus sagatavoja Būvniecības nodaļas vadītājs, pedagogs Aleksandrs Boginskis un pedagoģe Inna Koluža. I.Koluža atzīst, ka uztraukums par konkursa gaitu bija liels, jo konkurence bija ļoti nopietna. Viņa neslēpj prieku par jauniešu sasniegumiem, jo viņi ir pierādījuši, ka spēj profesionāli strādāt ar mūsdienīgiem materiāliem, prot parādīt sevi no labākās puses strādājot gan individuāli, gan komandā.

Sakām paldies pedagogiem par sekmīgu audzēkņu sagatavošanu konkursam un skolas darbiniekiem par atbalstu!

Fotogalerija

Video 

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

« atpakaļ