Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Seminārs "Sakret flīžu un plākšņu ieklāšanas tehnoloģija."

21.03.2016
 
15.martā Būvniecības nodaļā notika apmācības PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītojamajiem un skolotājiem “Sakret flīžu un plākšņu ieklāšanas tehnoloģija. Hidroizolācijas, to veidi un pielietojums.”

Semināra teorētisko daļu vadīja SIA “Sakret” produktu sistēmu projektu vadītājs Rūdolfs Klintsons. Viņš stāstīja par svarīgāko, kas jāzina un jāņem vērā pirms flīzēšanas darbu uzsākšanas – kā pareizi izvēlēties būvmateriālus, kā sagatavot pamatni flīžu ieklāšanai, kā izvēlēties flīzes atbilstoši to izvietošanas vietai un citiem svarīgiem jautājumiem. Tika runāts arī par sakret hidroizolāciju veidiem un to pielietojumu, sakret flīzēšanas sistēmu risinājumiem, flīžu līmjavu klasifikāciju un flīžu ieklāšanas tehnoloģijām.

Iegūtās teorētiskās zināšanas noteikti noderēs ne tikai strādājot kādā no būvniecības uzņēmumiem, bet arī veicot remonta darbus mājās.

Semināra turpinājumā Būvniecības nodaļas darbnīcās notika arī praktiskās apmācības, kurās piedalījās programmu “Apdares darbu tehniķis” un “Būvstrādnieks” izglītojamie un skolotāji.

  

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

« atpakaļ