Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

SAKRET semināri DBT

07.03.2016
   23.februārī un 1.martā PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā Būvniecības nodaļas skolotājiem un izglītojamajiem notika teorētiskās un praktiskās apmācības “Sakret iekšējās apdares izveide”, “Sakret sanācija, restaurācija un modernizācija”, kuru vadīja uzņēmuma SIA SAKRET pārstāvji.

Teorētisko nodarbību ietvaros tika runāts par uzņēmuma vēsturi un attīstību, par nepieciešamo tehniku, kā arī par apdares izveides pamatprincipiem un pareizu darbu veikšanas secību. SAKRET ir viens no lielākajiem sauso būvmaisījumu ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmums patstāvīgi izstrādā jaunus celtniecības materiālus un ražošanas tehnoloģijas, ievērojot augstākās kvalitātes prasības un servisa līmeni.

Būvniecības nodaļas darbnīcās notika arī praktiskās apmācības, kurās piedalījās programmas “Apdares darbu tehniķis” un “Būvstrādnieks” izglītojamie. Profesionāļu vadībā viņiem bija iespēja strādāt ar Sakret materiāliem – gatavot sauso maisījumu, uzklāt apmetumu uz sienām un vadulām, kā arī veikt virsmu izlīdzināšanas darbus.

 
Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

 

 

 

 

« atpakaļ