Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

SIA Monier realizē seminārus Būvniecības nodaļā

20.02.2016
  Februāra sākumā PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā Būvniecības nodaļas skolotājiem un izglītojamajiem notika teorētiskās un praktiskās apmācības “Schiedel dūmvadi un to pielietojums” un “Monier dakstiņi – labākais jumta segums”, ko rīkoja jumta segumu materiālu kompānija SIA “Monier”.

Pirmā semināra ietvaros, 3.februārī, uzņēmuma SIA “Monier” tehniskais konsultants dūmvadu jomā Māris Mārtinsons stāstīja par uzņēmuma SIA “Schiedel” darbību Latvijā un Eiropā, sniedza informāciju par dūmvadu darbības principiem, dūmvadu veidiem un to pielietojumu. Būvniecības nodaļas darbnīcās notika praktiskās apmācības, kurās piedalījās programmas “Apdares darbu tehniķis”  izglītojamie.

SIA “Schiedel” ir lielākais un modernākais uzņēmums Eiropā, kurš ražo dūmvadu sistēmas. Uzņēmuma galvenais darbības lauks ir dūmvadu sistēmu masveida ražošana privātmāju būvniecībai.

Savukārt 4.februārī Būvniecības nodaļas skolotāji un izglītojamie piedalījās seminārā “Monier dakstiņi – labākais jumta segums”, kurā SIA “Monier” pārstāvis Vladislavs Gorovojs stāstīja par dakstiņu veidiem un to vēsturi, kā arī iepazīstināja ar dakstiņu priekšrocībām un to ieklāšanas principiem. Izglītojamie aktīvi piedalījās diskusijās, kā arī praktiskajās nodarbībās, pilnveidojot savas profesionālās iemaņas jumta seguma uzklāšanā.

SIA “Monier” piedāvā pasaulē plašāko jumta dakstiņu sortimentu – gan māla, gan betona dakstiņus augstā kvalitātē. To papildina viss nepieciešamais, sākot no instrumentiem, kas ļauj ieskicēt iecerēto jumtu un veikt aprēķinus, līdz drošības informācijai un dažādiem papildu materiāliem, piemēram, blīvēšanas, ventilācijas un jumta drošības aprīkojumam.

Fotogalerija.

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

« atpakaļ