Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Norisinājās Raimonda Paula jubilejai veltīts pasākums

29.02.2016
   25.februārī Informācijas centrā notika izcilākā latviešu populārās mūzikas autora un pianista Raimonda Paula jubilejas gadam veltīts pasākums “Raimonda Paula devums Latvijas kultūras dzīvē.”

Pasākuma laikā audzēkņi uzstājās ar pašu sagatavotām prezentācijām par slaveno latviešu komponistu, viņa biogrāfiju un daiļradi, kā arī aktīvi piedalījās organizatoru sagatavotajos konkursos.

Konkursos piedalījās piecas komandas, kuras savus nosaukumus izvēlējās par godu Raimonda Paula populārajiem skaņdarbiem – Mežrozīte (1-02), Melodija (1-15), Anniņa vanniņā (1-04), Dzeguzīte (1-33) un Cielaviņa (2-33). Dalībnieki tika aicināti piedalīties dziesmu minēšanas spēlē, kā arī pierādīt savu erudīciju viktorīnā, kas ietvēra jautājumus par maestro biogrāfiju. Visraitāk veicās komandai “Cielaviņa” (2-33), iegūstot teju maksimālo punktu skaitu un, līdz ar to, arī pirmo vietu.

Katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu un nelielu piemiņas dāvanu.

Pasākumu organizēja bibliotekāre Jeļena Sokolova, latviešu valodas skolotājas Natālija Nagle un Aļona Ņikitina. Žūrijas komisiju vadīja direktores vietniece mācību darba organizācijā - Gunta Šukurova.

Tematiskās nedēļas ietvaros Informācijas centrā bija aplūkojama izstāde par maestro Raimondu Paulu, t.i. bibliotēkā atrodamie laikraksti, žurnāli un dziesmu grāmatas. Šonedēļ (29.02 – 04.03) bibliotēkā ir sagatavota izstāde “Esi tuvāk tehnoloģijām”, kas veltīta informātikas nedēļai.

 Fotogalerija.

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa
Vairāk informācijas: Jeļena Sokolova

« atpakaļ