Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Seminārs par aktuālo metināšanas jomā

22.02.2016
 

11.februārī PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā Metināšanas nodaļas skolotājiem un izglītojamajiem notika seminārs par aktuālajām tendencēm metināšanas tehnoloģiju pielietojumā, kuru vadīja uzņēmuma SIA STOKKER metināšanas produktu vadītājs Vladislavs Jurčenko.

Semināra laikā SIA STOKKER pārstāvji prezentēja uzņēmumu, stāstot par tā galvenajiem darbības virzieniem, par aktualitātēm un jaunumiem metināšanas nozarē Latvijā un Eiropā. Tehnikuma Metināšanas nodaļas darbnīcās tika prezentētas dažādas metināšanas iekārtas (piemēram, iekārtas no Lincoln Electric, kurš ir viens no vadošajiem metināšanas uzņēmumiem, kas ražo labas kvalitātes, viegli vadāmu un regulējamu tehniku).

Firma SIA STOKKER ir Igaunijas uzņēmums, kuram Latvijā ir izvietoti 8 uzņēmuma tirdzniecības un pārdošanas centri, tajā skaitā Daugavpilī. Uzņēmums nodarbojas ar profesionālajām konsultācijām un pakalpojumiem uzņēmumiem un speciālistiem metināšanas jomā, nodrošinot plašu kvalitatīvu instrumentu, aprīkojuma un piederumu klāstu, kā arī pēcpārdošanas servisu.

Fotogalerija.

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

« atpakaļ