Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Audzēkņi un skolotāji apmeklēja rūpnīcu SIA "Zieglera mašīnbūve"

11.02.2016
 
 10.februārī Daugavpils Būvniecības tehnikuma profesionālo izglītību programmu “Metālapstrāde” un “Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija” grupu 0-23A, 0-23B un 3-23 pārstāvji kopā ar audzinātāju Juriju Stičinski un metināšanas skolotāju Tomu Plinti mācību ekskursijas nolūkos apmeklēja rūpnīcu SIA “Zieglera mašīnbūve”.

Ekskursijas mērķis bija padziļināt zināšanas metālapstrādes jomā, gūt ieskatu par jaunākajām pieejamajām tehnoloģijām, produktiem un ražošanas iespējām Daugavpils pilsētā un Latvijā. Firmas pārstāvji stāstīja un demonstrēja dažādu produktu ražošanas procesu no paša sākuma līdz beigām.

SIA “Zieglera mašīnbūve” ir metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmums, kas ražo gan detaļas, gan gala produktus lauksaimniecības sektoram - elektriskos un hidrauliskos rapšu dalītājus un dozētājiekārtas, kukurūzas pļaujmašīnas un pacelšanas iekārtu sastāvdaļas, tās piegādājot pasaulē zināmiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem. Kompānija ražo arī kabeļu savienojumus automašīnu drošības spilveniem un parkošanās sensorus.

Uzņēmums šobrīd nodarbina a 400 darbiniekus un sadarbojas arī ar Daugavpils Būvniecības tehnikumu – pagājušajā mācību gadā trīs izglītojamie izgāja praksi šajā uzņēmumā (izglītības programmas "Metālapstrāde", ar apgūstamo profesiju "Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) izglītojamie). 
SIA “Zieglera mašīnbūve” gaida darbā topošos speciālistus, kas ir gatavi strādāt un paplašināt savas profesionālās prasmes metālapstrādes un mašīnbūves jomā!

 
Fotogalerija

Sagatavoja:
Māra Some
Sabiedrisko attiecību daļa

« atpakaļ