Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Karjeras nedēļa 2015

19.10.2015
No 12. līdz 16. oktobrim PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedalījās Karjeras nedēļas pasākumos. Pasākumu ciklu organizē VIAA sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm, atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros. 
Karjeras dienās Daugavpils pilsētas un novada vispārizglītojošo skolu skolēniem tika dota iespēja apmeklēt tehnikumā organizētās radošās darbnīcas, kā arī iegūt informāciju par Daugavpils Būvniecības tehnikumā īstenotajām profesionālās izglītības programmām: „Autodiagnostiķis”, „Interjera noformētājs”, „Arhitektūras tehniķis”, „Inženierkomunikāciju montētājs”, „Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizētu iekārtu aktīvās gāzes vidē”, „Apdares darbu tehniķis”, „Sausās būves montētājs”, „Ēku siltinātājs” un „Ceļu būvtehniķis”.
Skolēni tikšanās laikā uzzināja par specifiskām zināšanam, prasmēm un personības īpašībām, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos dažādās profesijās. Pats interesantākais bija iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās. Tehnikuma nodaļu vādītāji un meistari sagatavoja aizraujošus uzdevumus, kas atklāja profesijas daudzšķautnainību, kā arī atbildēja uz visiem interesējošiem jautājumiem.
Kopā Karjeras nedēļas laikā tehnikumu apmeklēja 172 skolēni. Daudzi skolēni izteica vēlmi mācīties mūsu tehnikumā, jo vēlas savu nākotnes profesiju saistīt ar tehnikumā piedāvāto. Jauniešiem tika stāstīts par jaunām darbnīcām, labaratorijām, informācijas centru, kā arī par mūsdienīgām, labiekārtotām dienesta viesnīcas telpām, kas jau tuvākajā laikā, pēc projekta realizācijas, tiks atvērtas visiem izglītojamiem.
LAIPNI LŪDZAM DAUGAVPILS BŪVNIECĪBAS TEHNIKUMĀ!

Fotogalerija

« atpakaļ