Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Pasaules arhitektūras diena PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikumā”

07.10.2015
2015.gada 5.oktobrī Pasaules Arhitektūras dienas ietvaros PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” izglītojamie: topošie arhitektūras tehniķi, inženierkomunikāciju montētāji, inženierkomunikāciju tehniķi, ceļu būvtehniķi, kopā ar saviem grupas audzinātājiem T.Ivanovu, L.Gladeviču, A.Ņikitinu un N.Golubevu apmeklēja Daugavpils uzņēmumus SIA “REM PRO”, AS “Komunālprojekts” un SIA “Arhis” projektēšanas birojus, lai iepazītos ar nākamajām prakses un, iespējams, tuvākā nākotnē, arī darbavietām.

Ekskursiju laikā tehnikuma izglītojamie varēja iepazīties ar uzņēmumu darbību un to sniegtajiem pakalpojumiem, jau realizētajiem un tikai topošajiem projektiem, kā arī guva iespēju uzdot visus interesējušos jautājumus. SIA “REM PRO” izglītojamajiem tika piedāvāta iespēja izmēģināt savus spēkus projektēšanā. Grupas “Sausās būves montētājs” izglītojamie kopā ar savu grupas audzinātāju N.Grigorjevu devās ekskursijā uz logu un durvju ražotni SIA “Lumenix Fabrika”, kur ražošanas vadītāja vadībā iepazinās ar ražošanas procesu, produkcijas izgatavošanā izmantojamām iekārtām un prasībām darbam ar tām.

Arhitektūras un dizaina nodaļa ar nodaļas vadītāju I.Auzāni Muzeja ielā 3 izveidoja izstādi, kas deva lielisku iespēju visiem Daugavpils iedzīvotājiem, it īpaši skolēniem, iepazīties ar interjera noformētāju darbiem. Pārsvarā tie bija labā kvalitatē un dažādos stilos izstrādāti interjera maketi, kā arī interjera elementi: vizuālās grafikas darbi un gaismas objekti.

Fotogalerija

« atpakaļ