Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Tikšanās ar Rēzeknes Augstskolas vadības pārstāvjiem.

05.10.2015
 
2015.gada 29.oktobrī PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore I.Ostrovska, struktūrvienības vadītāja J.Savvina un O. Čerņavska, Būvniecības nodaļas vadītājs A. Boginskis tikās ar Rēzeknes Augstskolas rektoru Edmundu Teirumnieku un vadības pārstāvjiem. Siltā un draudzīgā atmosfērā notika pārrunas par sadarbības līguma noslēgšanu starp mācību iestādēm.

Rēzeknes Augstskolas pārstāvji laipni izrādīja jaunuzcelto Inženieru fakultātes ēku, labi aprīkotās un studijām sagatavotās Ķīmijas un Fizikas laboratorijas, kā arī iepazīstināja ar augstskolā realizējamām studiju programmām.
Studiju virzienā “Arhitektūra un būvniecība” augstskolā tiek piedāvāta pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programma “Būvniecība”, kas ir laba iespēja Daugavpils Būvniecības tehnikuma absolventiem turpināt tālāk savu izglītību augstākā līmenī. Vizītes laikā tika pārrunātas izglītības iespējas Latgales reģionā, kā arī nepieciešamība pēc labi sagatavotiem konkurētspējīgiem speciālistiem. Radās cerība, ka izmantojot abu mācību iestāžu sadarbību, Valsts tautsaimniecībā ienāks jauni, zinoši speciālisti, pēc kuriem pašlaik ir liels pieprasījums.


Fotogalerija

« atpakaļ