Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Jauniešu festivāls "Artišoks 2015"

   PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums” izglītojamie un skolotāji piedalījās jauniešu festivālā „Artišoks 2015”, kurš notika š.g. 5. septembrī  Daugavpilī - Vienības laukumā un Dubrovina parkā.

Mūsu tehnikuma vokālais ansamblis „Celtnieks” uzstājās ar muzikālo priekšnesumu uz mazās skatuves Dubrovina parkā, dziesmas dziedāja izglītojamie Oļegs Ģermanovičs, Jurijs Greidāns un Radions Semjonovs.

Radošajās darbnīcās grupas 2-15 izglītojamie Nadežda Soltanova un Aleksandrs Timofejevs prezentēja Būvniecības programmā apgūstamās profesijas, aicinot jauniešus iepazīt dekoratīvos apdares darbus, turklāt grupas 3-23 izglītojamie Vasīlijs Soltanovs un Aleksandrs Siņickis iepazīstināja jauniešus ar Inženierkomunikācijas profesiju. Skolotājs Egons Kivkucāns veidoja kartonogrāfiju un skolotājs Toms Plinte demonstrēja metināšanas darbus. Jauniešu interese un atsaucība mūsu radošajās darbnīcās bija liela.

Paldies izglītojamajiem par dalību un aktivitāti piedaloties jauniešu festivālā „Artišoks 2015”, pateicamies skolotājiem Innai Kolužai, Egonam Kivkucānam, Tomam Plintem, Raimondam Vadzim un nodaļu vadītājiem Normundam Bulim un Stepanam Ščerbakovam par atbalstu un dalību radošajās darbnīcās un skolotājai Natālijai Davidovai par izglītojamo sagatavošanu muzikālajam priekšnesumam.
Fotogalerija

« atpakaļ