Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Erasmus+ programmas 2014.-2020. gada perioda rezultātu izvērtēšanas konference

17.12.2020
 

2020. gada 17. decembrī norisinājās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2014. – 2020. gada rezultātu izplatīšanas tiešsaistes konference “Erasmus+ loma izglītības modernizēšanā un reformu īstenošanā”, kuru organizēja Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA). Konferences mērķis bija izvērtēt Erasmus+ programmas sasniegumus septiņos darbības gados, programmas lomu izglītības sistēmas reformu īstenošanā un ietekmi uz izglītības iestāžu internacionalizāciju. Projektu īstenotāji no dažādiem izglītības sektoriem iepazīstināja ar labās prakses piemēriem, kā arī vērtēja Erasmus+ nozīmi izglītības modernizēšanā.

Konferences laikā tika sniegta aktuālā informācija par programmas aktivitātēm un to īstenošanu periodā 2021.-2027. gadam. Tika uzsvērts, ka nākamajā periodā programmai būs pieejams lielāks finansējums, kas sniegs plašākas iespējas visām izglītības iestādēm, t.sk. Daugavpils Būvniecības tehnikumam.

Pašlaik Daugavpils Būvniecības tehnikumā tiek īstenoti 5 Erasmus+ projekti, iesniegti pieteikumi iestādes Erasmus akreditācijai skolu un profesionālās izglītības mācību jomās. Gatavojoties jaunajam Erasmus+ programmas periodam ir izstrādāta un Konventa sēdē apstiprināta Daugavpils Būvniecības tehnikuma internacionalizācijas stratēģija 2021.-2027.gadam, jo Erasmus+ programma piedāvā ne tikai individuālās izaugsmes iespējas ikvienam izglītojamajam un pedagogam, bet arī nodrošina izglītības iestādes kopējo attīstību vietējā un starptautiskā līmenī.

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa aicina uzdrošināties izmantot visas Erasmus+ programmas sniegtās iespējas.

Plašāka informācija par Erasmus+ programmu šeit

 

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

Erasmus+ 2021-2027 plakāts

« atpakaļ