Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Uzņēmēju Vakanču gadatirgus arī virtuāli

11.12.2020
 

Kā ik gadu Daugavpils Būvniecības tehnikums īsteno Uzņēmēju Vakanču gadatirgu, kurš šogad norisinājās 11.decembrī. Šogad tas notika tiešsaistē, Zoom platformā, kur audzēkņiem bija iespēja virtuāli satikties ar uzņēmējiem un uzzināt par darba iespējām.

Topošajiem Arhitektūras tehniķiem bija iespēja tikties ar arhitektūras, projektēšanas un būvuzraudzības uzņēmuma SIA „RemPro” pārstāvjiem Mariju Sergejevu un Jāni Melgaili, kuri iepazīstināja ar uzņēmumu, darbības jomām, prakses un darba vietām. Uzņēmuma pārstāvji iedrošināja nebaidīties no izaicinājumiem un izmantot iespēju pamēģināt darbu viņu birojā, atsaucoties viņu reklāmas saukli „Viegli nebūs, bet būs interesanti.”

DBT pedagoģe karjeras konsultante (PKK) Jeļena Viršuta ceļu būvtehniķus un ģeotehnikas izpētes tehniķus iepazīstināja ar dažādiem uzņēmumiem un darba pienākumiem, prasībām, ko sagaida no profesijas pārstāvjiem, kā arī ar tālākizglītības iespējām savā nozarē. Konsultante mudināja nenobīties no iespējas iegūt augstāko izglītību, bet mēģināt turpināt izvēlēto ceļu, ja tas ir saistošs.

Būvniecības nodaļas audzēkņi tikās ar uzņēmumu SIA „XTM” un SIA „Derex” pārstāvēm. SIA „XTM” personāla vadītāja Inese Kluce piedāvāja vairāk kā 10 vakances uzņēmumā: betonētājs, armētājs/stiegrotājs, veidņotājs, palīgstrādnieki, u.c. Iepazīstināja ar uzņēmuma darbību, pienākumiem, prasībām un darba organizēšanu būvniecības jomā. Daugavpils uzņēmuma SIA „Derex” pārstāve Aija Pūga  iepazīstināja ar uzņēmumu un prakses un darba vietām. Uzņēmums labprāt uzņems palīgstrādniekus.

Pasākuma moderatore, PKK Linda Pūdāne prezentēja pieejamā karjeras atbalsta iespējas tehnikumā, iepazīstināja ar pedagogiem karjeras konsultantiem, aicināja, izklāstot, uz kādiem jautājumiem var rast atbildes vēršoties pie speciālistiem, kā arī atgādināja, kur katrs var meklēt informāciju par karjeras atbalstu patstāvīgi. Konsultantes ieteikums bija – nebaidīties no izaicinājumiem un neatlikt tālākā ceļa karjeras un tālākizglītības lēmumus uz pēdējo brīdi.

Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) Daugavpils filiāles pārstāve Ināra Puļaho iepazīstināja audzēkņus ar NVA sniegtajiem pakalpojumiem, būvniecības nozares speciālistu pieprasījumu Latgales reģionā un sagatavoja apkopotu informāciju par visām pieejamajām vakancēm Daugavpils pilsētā un novadā visām DBT pieejamajām kvalifikācijām. 

Audzēkņi iesaistījās uzdodot jautājumus uzņēmumu pārstāvjiem par atalgojumu, darba pieredzi, kuru no viņiem sagaida, izaicinājumiem strādājot noteiktajā profesijā un iespējām sazināties.

Pateicamies katram par dalību, informatīvo un tehnisko atbalstu!

 

Sagatavoja: Linda Pūdāne

Komunikācijas un karjeras centrs


   

« atpakaļ