Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Vebinārs „Lauksaimniecības tehnikas agregāti un inventārs” IPĪV „Višķi”

19.11.2020
 

2020.gada 19. novembrī  Daugavpils Būvniecības tehnikuma  IPĪV „Višķi” notika vebinārs „Lauksaimniecības tehnikas agregāti un inventārs” izglītības programmu „Lauksaimniecības tehnika”  un „Lauksaimniecība ” izglītojamajiem  un pedagogiem, ko vadīja  Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Aigars Laurinovičs,

Vebināra mērķis ir padziļināt  izglītojamo un pedagogu zināšanas par  augsnes apstrādes veidiem, tajos izmantojamajiem agregātiem un inventāru. A. Laurinovičs  raksturoja  konvencionālā, minimālā un tiešās sējas augsnes apstrādes veidu ietekmi uz vidi, izskaidroja augsnes apstrādes veidu priekšrocībās un trūkumus. Vebinārs  notika attālinātajā režīmā Zoom platformā, tajā piedalījās tehnikuma  38  izglītojamie un 2  pedagogi.

Izglītojamie un pedagogi atzina, ka vebinārs bija izglītojošs, uzlaboja mācību  saturu, veicinot tehnikuma izglītojamos kvalitatīvas un konkurētspējīgas profesionālās izglītības iegūšanu lauksaimniecības jomā.

Topošie lauksaimnieki un pedagogi augstu novērtēja iegūto informāciju un pateicās vebināra vadītājam. Daugavpils Būvniecības tehnikuma lauksaimniecības nodaļa turpinās sadarbību ar A. Laurinoviču veidojot vebinārus, uzlabojot mācību saturu un nodrošinot izglītojamajiem aktuālu informāciju par lauksaimniecības tehniku un agregātiem.

 

Sagatavoja:

Anita Lāčauniece

IPĪV „Višķi” vadītāja

« atpakaļ