Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Norisinājās Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas dienas

20.11.2020
 

Dagavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV „Dagda” Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas dienas norisinājās no 16.11.2020.- 20.11.2020.

Nodaļas dienu mērķis bija iepazīstināt izglītojamos, kuri mācās citās nodaļās un profesijās - kas ir ēdināšanas nodaļa un kādas profesijas var tajā apgūt!

Ar dažādu konkursu un viktorīnu palīdzību tika dota iespēja izglītojamajiem gūt priekšstatu par ēdināšanas jomu un veicināt interesi par to.

No 16.novembra izglītojamajiem bija iespēja pašiem darboties un parādīt savas pāvāra dotības konkursā „Gardēdis”.  Lielu paldies par piedalīšanos nodaļa pateicas grupas D3-09 izglītojamajām Laurai Mizānei un Snežanai Mihailovskai, D1-09 izglītojamajām Alisei Žukovai, Sintijai Ulnicānei, Zojai Belousovai, Katerinai Belousovai, un Liānai Kuļikovskai, D2-09 izglītojamajām Angelīnai Izotovai un Eliānai Trahnovai, D-ES-17 izglītojamajai Diānai Peipiņai un D-09 izglītojamajām Anastasijai Ļuļākai par dalību aktivitātēs – iesūtīto pagatavoto ēdienu fotogrāfijas uzreiz rosināja ēstgribu.

17. novembrī norisinājās tiešsaistes spēlē „Jūras produktu pasaule” aplikācijā „QIZZ”, kurā izglītojamajem bija iespēja pārbaudīt gan savas zināšanas, gan reakcijas spējas, jo spēle bija uz laiku, vienam jautajumam bija dotas vidēji 30 sekundes. Šajā konkursā veiklākie un zinošākie izrādījās 1-02 grupas izglītojamais Artjoms Aleksejevs, 1-03 grupas izglītojamais Alans Červjkovs, un D-09 izglītojamā Aļoana Jubele.

Viktorīnā „Pavāru cīņas” kopā piedalījās 30 izglītojamie. Viktorīnas uzdevums bija pārbaudīt izglītojamo zināšanas par Latvijā un Pasaulē atpazīstamiem šefpavāriem. Liels pārsteigums bija, ka gandrīz visi atbildēja pareizi uz visiem 10 jautājumiem, bet vislabāk veicās Diānai Peipiņai (grupa D-ES-17), Raitim Šukelim (D-ES-17),  Elianai Trahnovai (D2-09), Tatjanai Sitnikai (D-09), Annai Prokofjevai (grupa 0-34) un Valentīnam Kodacam (grupa 2-15).

 

Liels un garšīgs paldies visiem par dalību! Skaiti atmiņas, nevis kalorijas!

Sagatavoja

Ēdināšanas nodaļas vadītaja

Sarmīte Meļnikova

« atpakaļ