Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Karjeras nedēļas bērnu zīmējumu konkurss „Mana sapņu māja"

06.11.2020
 

Karjeras nedēļas ietvaros Daugavpils Būvniecības tehnikums piedāvāja aktivitātes skolēniem.

1.-3. klašu skolēniem bija iespēja noskatīties multiplikācijas īsfilmu par būvniekiem “Trīs sivēntiņi” un veikt dažādus uzdevumus sagatavotajā darba lapā, kā arī piedalīties radošo darbu konkursā, iesūtot savus zīmējumus un kolāžas par tēmu “Kādu māju būvētu tu?”. Liela atsaucība bija tieši radošo darbu konkursam, kurā kopumā darbus iesūtīja 310 skolēni.

Visi saņemtie un elektroniski iesūtītie darbi tika izdrukāti, izskatīti un izvērtēti. 4.novembrī DBT Informācijas centrā darbus novērtēja uzrunātie tehnikuma pedagogi un darbinieki, katrs atzīmējot 5 savus favorītus. Vērtējot daudzi atzina, ka ir gūti izcelt kādus darbus, jo visi darbi ir izdomas bagāti. Kāds būvētu māju kā sēni, kāds cits kā ziedu, kāds izveidotu to ar ļoti daudz logiem, kāds izvēlētos sarkanu, bet kāds – zilu jumtu. Tik dažādas ieceres ir jaunajiem būvniekiem.

Darbi, kuri ieguva visvairāk balsis, ir apkopoti virtuālajā izstādē video formātā mūsu facebook lapā un izvietoti arī tehnikumā. Darbu autori saņems pateicības un vecinājuma balvas no Daugavpils Būvniecības tehnikuma.

Paldies skolu skolotājiem par aktīvo iesaistīšanos!

Darbus iesūtīja: Daugavpils 13.Vidusskola, Lāču pamatskola, Daugavpils 3. Vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludzas Mūzikas Pamatskola, Šķaunes sākumskola, Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils Vienības Pamatskola, Špoģu Vidusskola, Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, Daugavpils 9. vidusskola, Daugavpils 11.vidusskola, Daugavpils 15.vidusskola.

   

Sagatavoja:

Linda Pūdāne

Komunikācijas un karjeras centrs

« atpakaļ