Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Karjeras nedēļas aktivitātes skolēniem

02.11.2020
 

No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā norisinājās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā izglītības iestādēs notika dažādi ar profesijas izvēli saistīti pasākumi, konkursi, diskusijas un citas ar profesiju izpēti un iepazīšanu saistītas aktivitātes. Šī gada karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Daugavpils Būvniecības tehnikums 1. – 12. klāšu skolēniem Karjeras nedēļas ietvaros piedāvāja dažādas attālinātās aktivitātes, kuros dalību kopā ņēma 1322 skolēni.

Tehnikuma pedagogi karjeras konsultanti sagatavoja stundas plānu, materiālus un uzdevumus, kuri tika nosūtīti skolām, kuras pieteicās aktivitātēm.

1.-3. klašu skolēniem bija iespēja noskatīties multiplikācijas īsfilmu par būvniekiem “Trīs sivēntiņi” un veikt dažādus uzdevumus sagatavotajā darba lapā, kā arī piedalīties radošo darbu konkursā, iesūtot savus zīmējumus un kolāžas par tēmu “Kādu māju būvētu tu”? Liela atsaucība bija tieši radošo darbu konkursam, kurā kopumā darbus iesūtīja 310 skolēni. Iesūtītie darbi tiks vērtēti un izvietoti tehnikuma telpās darbu izstādē.

4. – 6. klāšu skolēniem tika piedāvāts noskatīties prezentāciju “Profesiju parāde” par Daugavpils Būvniecības tehnikuma piedāvātajām profesijām, kā arī darboties grupās ar kartiņu komplektiem ar profesiju nosaukumiem un to aprakstiem. Skolēniem bija iespēja arī radoši izpausties un prezentēt vienu profesiju vienā klases bildē. Tika iesūtītas 11 fotogrāfijas, kuras vērtēšanai izvietotas mūsu Facebook lapā.

7. -12. klāšu skolēni darbojās attālināti, tāpēc viņiem bija sagatavots tests “Liec aiz auss!”, kuru viņi varēja aizpildīt pēc virtuālās tūres pa Daugavpils Būvniecības tehnikumu noskatīšanās.

Radošākajiem darbiem un pareizo atbilžu sniedzējus gaida arī īpašas veicināšanas balvas no mūsu tehnikuma.

Paldies skolu pedagogiem karjeras konsultantiem, klašu audzinātājiem un skolēniem par aktīvu dalību Karjeras nedēļas pasākumos.

Aktivitātēs piedalījās: Daugavpils 12. vidusskola, J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola, Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils Vienības pamatskola, Lāču pamatskola, Daugavpils 9. vidusskola, Daugavpils 16. vidusskola, Dagdas vidusskola, Špoģu vidusskola, Andrupenes pamatskola, Daugavpils 3. vidusskola, Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils Stropu vidusskola, Daugavpils 13.vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Ludzas Mūzikas pamatskola, Daugavpils Vienības pamatskola, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs, Daugavpils 11.pamatskola, Daugavpils 15.pamatskola.

 

Foto: Daugavpils 3. vidusskolas 6.klase

Sagatavoja:

Jeļena Viršuta, Linda Pūdāne

Pedagogi karjeras konsultanti

« atpakaļ