Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Labo darbu nedēļa Daugavpils Būvniecības tehnikumā

13.10.2020
 

Labo darbu nedēļas laiks ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, dabai un sabiedrībai kopumā. Šis darbs ir brīvprātīgs un neprasa finansiālo ieguldījumu.

Prieks redzēt, ka arī mūsu tehnikumā Labo darbu nedēļa ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Un tradicionāli, katru gadu, mūsu audzēkņi palīdz sakopt Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas, Daugavpils Pētera un Pāvila pareizticīgo baznīcas, Daugavpils Vissvētākās Dievmātes Aizmigšanas baznīcas teritorijas. 2020. gada oktobris nav izņēmums, tāpēc teritoriju sakopšanā aktīvi piedalījās grupu 1-02 (automehāniķi) , 1-03 (interjera dizaina speciālisti) audzēkņi, pulciņa “Erudīts” dalībnieki un audzēkņu pašpārvaldes locekļi. Baznīcu teritoriju uzkopšana nav tikai fiziska darba veikšana. tā ir iespēja sazināties ar gudriem un pieredzējušiem priesteriem un mācītājiem, uzdot viņiem jautājumus par dzīvi, cilvēka vietu šajā pasaulē un saņemt atbildes.

Labo darbu nedēļas pasākumi mūsu tehnikumā ieplānoti līdz 16. oktobrim, kuras ietvaros plānots uzkopt tehnikuma teritoriju un apmeklēt Daugavpils dzīvnieku patversmi.


Foto galerija

Sagatavoja:

Inna Rotjko, audzināšanas daļas vadītāja

« atpakaļ