Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Eiropas pētniecības un inovāciju dienas Daugavpils Būvniecības tehnikumā

24.09.2020
 

2020.gada 22.-24.septembrī tehnikumā notika Eiropas pētniecības un inovāciju dienām veltīti pasākumi. Tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kuras mērķis ir apvienot pētniekus, uzņēmējus, izglītības pārstāvjus, skolēnus, studentus un citus interesentus, lai veidotu vienotu izpratni par Eiropas attīstību nākotnē un kopīgām vērtībām. Šogad, ņemot vērā pašreizējo situāciju saistībā ar COVID -19, visi pasākumi norisinājās tiešsaistē.

Tehnikuma audzēkņiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību, piedalīties interaktīvās spēlēs un viktorīnās, kā arī apskatīt virtuālo izstādi par jaunākajiem zinātnes sasniegumiem. Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļas darbinieki 22.septembrī tikās ar Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņu pašpārvaldes pārstāvjiem, lai informētu par iespējām audzēkņiem iesaistīties starptautiskajās aktivitātēs Erasmus+ programmas ietvaros un uzzinātu audzēkņu domas par starptautiskās attīstības iespējām nākotnē. Tika organizētas Eiropas pētniecības un inovāciju dienām veltītas audzināšanas stundas un skolotāji tika aicināti izmantot pieejamos resursus sava mācību priekšmeta ietvaros.

Projektu koordinatore Liene Briede piedalījās tiešsaistes konferencē, kuras laikā tika apspriestas aktualitātes starptautiskās sadarbības jomā, mērķi un tendences Eiropas turpmākajai attīstībai ņemot vērā digitalizācijas un globalizācijas aspektus. 24.septembrī norisinājās virtuālā kontaktbirža, kuras laikā bija iespējas veidot kontaktus nākotnes projektiem un sadarbībai.

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa izsaka pateicību Audzināšanas daļas vadītājai Innai Rotjko, vispārējās vidējās izglītības skolotājām Natālijai Naglei un Nataļjai Ļeončukai par atbalstu pasākuma norisē.

Vairāk informācijas par Eiropas pētniecības un inovācijas dienām šeit.

Fotogalerija

Sagatavoja
Liene Briede
Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ