Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Seminārs audzēkņiem un pedagogiem “THERMODUL siltās grīdlīstes - efektīvākais telpu apsildes risinājums”

22.09.2020
 

2020.gada 22. septembrī Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņiem un pedagogiem notika seminārs “THERMODUL siltās grīdlīstes - efektīvākais telpu apsildes risinājums”, kuru vadīja SIA “Aquadock Baltija” valdes priekšsēdētajs Normunds Rasļenoks.

Semināra mērķis: iepazīties un izprast efektīvākos telpu apsildes risinājumus. Semināra vadītājs stāstīja par Baltijas tirgū SIA “AQUADOCK BALTIJA” piedāvāto grīdlīstes apsildes sistēmu THERMODUL. Tā ir vienīgā grīdlīstes apsildes sistēma, kura atbilst Eiropas savienības noteiktajām normām. Tas ir ļoti būtiski visiem, kas nodarbojas ar siltumtehniku un celtniecību. Sistēma iekļaujas ikvienā interjerā, paverot dizaineriem un interjera speciālistiem brīvu fantāzijas lidojumu mājokļa iekārtošanā.

Tehnikuma audzēkņi un pedagogi ar lielu interesi uzklausīja N.Rasļenoka stāstījumu, kas tika papildināts ar dažāda veida grīdlīstu demonstrējumiem, ar konkrētu īstenotu objektu piemēriem Latvijā u.c. valstīs, kur ir uzstādītas THERMODUL grīdlīstes. Līstēm ir daudzas priekšrocības: telpā nav redzami lielie radiatori, kuri parasti kā lielas “mēbeles” ir uzmontētas telpā zem loga. THERMODUL grīdlīstes apsildes sistēma pateicoties tās mazajiem izmēriem netraucē mēbelēm, darbojas bez gaisa karsēšanas, bez putekļu un baktēriju cirkulācijas, kas ļoti būtiski alerģiskiem cilvēkiem, optimālā siltuma sadale rada komfortablu vidi un fizisku labsajūtu.

Topošie inženierkomunikāciju tehniķi augstu novērtēja iegūto informāciju un izteica pateicību semināra vadītājam SIA “Aquadock Baltija” pārstāvim Normundam Rasļenokam.

Sagatavoja: Metodiskā un pedagogu tālākizglītības centra vadītāja

Jolanta Savvina

Fotogalerija

« atpakaļ