Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Apstiprināti jaunie Erasmus+ programmas projekti

10.07.2020
 

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2020.gadā apstiprinājusi Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+  jaunos mobilitātes projektus skolu un profesionālās izglītības sektorā.

Daugavpils Būvniecības tehnikums 2020.gada februārī iesniedza 2 projektu pieteikumus “Konkurētspējīga izglītība nākotnes profesionāļiem” (skolu sektors) un “Jaunas zināšanas, prasmes un kompetences kopā ar ERASMUS+”  (profesionālās izglītības sektors). Abi projektu pieteikumi ir apstiprināti un kopējais piešķirtais finansējums sastāda 139 883,00 EUR.

2020./2021. mācību gadā mobilitātē uz Erasmus+ programmas dalībvalstīm (Vācija, Igaunija, Īslande, Slovākija, Grieķija, Somija, Malta, Austrija, Polija, Spānija, Portugāle, Itālija, Francija)  dosies  35 tehnikuma  audzēkņi un 9 pavadošās personas (ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, autodiagnostiķi, apdares darbu tehniķi, arhitektūras tehniķi, inženierkomunikāciju tehniķi, ceļu būvtehniķi, sausās būves tehniķi, interjera dizaineri); 8 profesionālās izglītības sektorā iesaistīti speciālisti; 9 vispārējās vidējās izglītības īstenošanā iesaistīti speciālisti (angļu valodas, sporta, ekonomikas un fizikas skolotāji, izglītības iestādes sociālais pedagogs, psihologs, izglītības metodiķis un interešu izglītības pedagogs).

Daugavpils Būvniecības tehnikums apstiprinājis savu līdzdalību Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projektā “Profesionālā pilnveide energoefektivitātes pārvaldības ēkās, lai atbalstītu zaļo ekonomiku”. Projekta galvenais koordinators ir Luso-Alemas pilsētas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (Portugāle). Projektā plānots iesaistīt izglītības iestādes, asociācijas un uzņēmumus no Portugāles, Grieķijas, Vācijas un Latvijas.  Pieteikums iesniegts, gaidām rezultātus!

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt VIAA nodrošina  Erasmus+ programmas ieviešanu.

 

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ