Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Daugavpils Būvniecības tehnikums iesaistās jaunā projektā

26.06.2020
 

Projekta “Profesionālās izglītības ekselences centru loma darba vidē balstītu mācību īstenošana” mērķis ir izveidot profesionālās izglītības iestāžu tīklojumu, kura ietvaros profesionālajā izglītībā iesaistītajiem būtu iespējas mācīties vienam no otra, sadarboties ieviešot mācību procesā inovācijas un tuvinot iegūtās zināšanas un prasmes mūsdienu darba tirgus un darba devēju izvirzītajām prasībām.

Projekta iesniedzējs ir ETF (Eiropas Apmācības fonds), bet Daugavpils Būvniecības tehnikums, Profesionālās izglītības biedrības ietvaros kopā ar vēl četrām profesionālās izglītības iestādēm: Rīgas Valsts tehnikumu, Ogres Valsts tehnikumu un Liepājas Valsts tehnikumu, pārstāv Latvijas profesionālo izglītību. Kopumā projektā ir plānots iesaistīt Baltijas valstis un vairākas valstis ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Kazahstānu, u.c.

Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska š.g. 26. jūnijā piedalījās pirmajā attālinātajā projekta sanāksmē, kuras laikā  notika iepazīšanās  ar projekta komandu, projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar Eiropas apmācības fonda pārstāvjiem, tika apspriesti nākamie uzdevumi projekta ietvaros, kas saistās ar pētījuma instrumentu izstrādi un pielietošanu, kas ļaus noteikt profesionālās izglītības iestādes stiprās un vājās puses darba vidē balstītu mācību īstenošanai un profesionālās izglītības tuvināšanai ekselencei.

Sagatavoja

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ