Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Pieredzes apmaiņā projektētāji no REM PRO

19.06.2020
 

19.jūnijā Daugavpils Būvniecības tehnikumā pieredzes apmaiņā viesojās projektētāju kompānijas “REM PRO” vadība un darbinieki, lai iepazītos ar paveikto 3.jūnijā ekspluatācijā nodotajā  objektā  “PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” slēgta poligona praktisko apmācību darbnīcu un sporta zāles jaunbūve, Jātnieku ielā 87, Daugavpilī”.

Pirmais kopīgais projekts, kuru realizējām 2014.- 2015. gadā bija  “Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas ēku kompleksa infrastruktūras uzlabošana 1.,2.,3. un 4. kārtā  Daugavpilī, Jātnieku ielā 87”, kad tika   izremontēta un modernizēta Arodskolas ēka, Informācijas centrs, Dienesta viesnīcas ēka, Mācību iestāžu darbnīcu ēka un Ceļu būvmehānikas darbnīca. Abos šajos projektos kompānija “REM PRO” bija projektētājs un autoruzraugs.

Viesiem bija iespēja apskatīt ne tikai jaunuzbūvētā mācību poligona telpas, bet arī doties ekskursijā apskatot tehnikumu.

Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska pauda gandarījumu par iespēju kopsadarbībai ar projektētāju kompāniju šāda veida pasākumā un iespēju dalīties pieredzē par tehnikuma inovatīviem risinājumiem.

“Pabeigts vēl viens nozīmīgs objekts Daugavpilī, kurā mūsu kompānija veica gan projektētāja, gan autoruzrauga lomu. Vēlamies, lai katrs mūsu  kompānijas darbinieks novērtē ne tikai kopīgo ieguldījumu, bet arī saredz savu veikumu šajā projektā. Esam sadarbojušies jau agrāk, bet šāda līmeņa pieredzes apmaiņa notiek pirmo reizi. Tas ir laba veiksmes stāsta sākums, ar kuru mēs mēģinām uzsākt un attīstīt saikni starp uzņēmējdarbību un izglītību”, stāsta  projektētāju kompānijas “REM PRO” tehniskā direktore Ludmila Vasiļjeva.

Pieredzes apmaiņas noslēgumā, draudzīgā un radošā atmosfērā, L.Vasiļjeva  projektā iesaistītiem darbiniekiem izsniedza atzinības rakstus un pateicās par skaisto uzņemšanu.

  

  

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ