Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izskanēja 2019./2020. mācību gada izlaidumi

19.06.2020
 

Kaut kas vēl augstāk pār galotnēm – zilums kluss.
Tas ir tik skaisti: nekas vēl nav bijis.
Viss būs.

 (I.Ziedonis)

2019./2020. mācību gada izskaņā jūnija mēneša dienas noritējušas īpaši krāsainas, jo norisinājās Daugavpils Būvniecības tehnikuma pēdējo kursu izlaidumi. Kopumā valsts dokumentus par iegūti izglītību visās izglītības programmas īstenošanas vietās saņēma 331 jaunais speciālists.

Mācības tehnikumā beidza un diplomus par mācību iestādes absolvēšanu  15.jūnijā DBT aktu zālē saņēma Apdares darbu tehniķi (4-15) un  Inženierkomunikāciju tehniķi (4-23),

18. jūnijā Arhitektūras tehniķi (4-04), Autodiagnostiķi (4-02), Ceļu būvtehniķi (4-33), Interjera noformētāji (03b,03a,4-03), plkst. 17.00 Lokmetinātāji (0-23M), 19. Jūnijā plkst. 11:00 IPĪV “Dagda” Ēdināšanas pakalpojuma speciālisti (D-ES-16), Automehāniķi (D-AM-16),  Interjera noformētāji (D-03), Lokmetinātāji (D-023M), un  Inženierkomunikāciju montētāji (0-23b).

Ceļavārdus un laba vēlējumus absolventiem teica tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, Viņa atzīmēja, ka šī diena ir svētki ne tikai tehnikumam, bet arī Latvijai, jo valsts saņem strādīgas un radošas darba rokas, kuras mūsu valstij ir ļoti nepieciešamas. Viņa pauda prieku par profesionāli prasmīgiem absolventiem un novēlēja viņiem būt gandarītiem par savu darbu izvelētajā profesijā, novēlēja neapstāties pie sasniegtā, attīstīties, veidot savu ģimeni, būt radošiem un lepniem par sevi.

Izsniedzot dokumentus par iegūto izglītību, absolventiem tika pasniegti arī valsts, pašvaldības un DBT pateicības raksti par labām un izcilām sekmēm mācībās, par aktīvu sabiedrisko darbu un par uzvarām sportā.

Anastasija Želtkova ir šī mācību gada izcilākais absolvents –  par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem viņai tika pasniegts Ministru prezidenta Krišjāņa Karina pateicības raksts.

Anastasija Jacina ir šī gada spožākais absolvents – par augstiem mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos sporta aktivitātēs un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā viņa ir saņēmusi Finanšu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas “Pateicību simtgades izcilniekam”.

Goda rakstu no Daugavpils pilsētas domes par labām, teicamām un izcilām sekmēm, absolvējot Daugavpils Būvniecības tehnikumu un atbildīgu pieejamu mācību procesam saņēma-  Arhitektūras tehniķis Artis Zarāns, un Anna Jureviča, Inženierkomunikāciju tehniķis Antons Gladiševs un Interjera noformētājs Evija Griļevska.

Dagdas pilsētas pateicības raksts par labām un teicamām sekmēm, aktīvu līdzdalību skolas un ārpusstundu aktivitātēs, tika pasniegts jaunajam automehāniķim Rivim Sergejenko.

Laba vārdus, novēlējumus un padomus turpmākajai nākotnei absolventi saņēma arī no skolotājiem, nodaļu vadītajiem un grupas meistariem.

Pateicības vārdus par sapratni, ieguldīto laiku un darbu, pacietību un nesavtīgo darbu, un sniegtajām zināšanām, absolventi pateicās saviem skolotājiem, grupu audzinātājiem, meistariem, skolas vadībai, un visiem, kuri palīdzēja sasniegt iesākto mērķi.

Ar muzikālajiem priekšnesumiem un skanīgiem sveicieniem absolventus sveica  Irina Abramova un Virgīnija Martirosjana. 

 

Sagatavoja DBT audzināšanas nodaļa

Fotogalerija - 15.06.2020

Fotogalerija - 18.06.2020

Fotogalerija - 19.06.2020

« atpakaļ