Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Būvniecības darbi veiksmīgi noslēgušies

26.06.2020
 

Daugavpils Būvniecības tehnikums (Pasūtītājs) 2017.gada 9.janvārī, parakstot Vienošanos Nr.8.1.3.0/16/I/011 ar Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, uzsāka projekta aktivitāšu īstenošanu – slēgta poligona praktisko apmācību darbnīcas būvniecību.

Sadarbībā ar pilnsabiedrību „PMK un BBA” (Būvnieks), SIA „REM PRO” (Projektētājs un Autoruzraudzības veicējs), SIA “FORTUM” (Būvuzraugs) un Valsts izglītības attīstības aģentūru (Sadarbības partneris) būvniecības darbi tika uzsākti 2019.gada 29.jūlijā.

Vērienīgie būvniecības darbi ir veiksmīgi noslēgušies un 2020.gada 3.jūnijā Būvniecības valsts kontroles birojs izsniedza apliecinājumu par būves gatavību ekspluatācijai.

17.jūnijā Būvnieks un Pasūtītājs abpusēji parakstīja būves nodošanas - pieņemšanas aktu. Būvniecības darbi tika pabeigti 11 mēnešu laikā.

Turpinās darbs pie mācību aprīkojuma, iekārtu iegādes un uzstādīšanas. Izglītības programmas “Metālapstrāde” profesionālās kvalifikācijas „Lokmetinātājs metināšanai ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē” apmācībām, saskaņā ar noslēgto piegādes  līgumu ar SIA „SENTIOS” un SIA „ANIMO LTD” ietvaros iegādātas TIG metināšanas iekārtas, metināšanas galdi un gaisa attīrīšanas ierīces.

Izglītības programmas “Autotransports” profesionālās kvalifikācijas “Transportlīdzekļu krāsotājs” materiāli tehniskās bāzes nodrošināšanai, noslēgts piegādes līgums ar SIA “HCT AUTOMOTIVE” par “Transportlīdzekļu sagatavošanas, krāsošanas - žāvēšanas kameru un krāsu jaukšanas telpas piegādi Daugavpils Būvniecības tehnikuma vajadzībām” un SIA “INTER CARS LATVIJA” par krāsošanas iekārtu un instrumentu piegādi.

Šobrīd izglītības programmās “Būvniecība” (Ģeotehnikas izpētes tehniķis, Ēku būvtehniķis), “Būvdarbi” (Sausās būves tehniķis), “Metālapstrāde” (Lokmetinātājs metināšanai ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē) un “Autotransports”  (Transportlīdzekļu krāsotājs) turpinās darbs pie potenciālo pretendentu tehnisko piedāvājumu izvērtēšanas papildus mācību aprīkojuma un  iekārtu iegādei.

Projekta aktivitātes plānots īstenot līdz 2020.gada 30.septembrim.

 

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv


Fotogalerija

« atpakaļ