Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Valentīndiena Daugavpils Būvniecības tehnikumā

06.02.2020
 

Valentīndiena! Mīlestības svētki, kurus tradicionāli svin, sūtot apsveikuma kartītes — kā mīlestības vai pieķeršanās apliecinājumu. Tās visbiežāk attēlo sirdis, Amorus un citu simboliku, ko mēdz saistīt ar mīlestību.
Uzskata, ka Svētais Valentīns ir visu mīlētāju aizbildnis.

Daugavpils Būvniecības tehnikumā no 10.02-14.02 norisinājās aktivitātes, kas veltītas Valentīndienai. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti viens pret otru pauž savu mīlestību. Bet mīlestība un rūpes par mīļoto cilvēku ir jāizrāda katru dienu, un, lai dāvātu ziedus, saldumus un mīļus vārdus, nav vajadzīga īpaša diena. Galvenais, lai tas nāk no sirds!

Izglītojamo pašpārvalde bija sagatavojusi dažādas aktivitātes, lai izceltu visu mīlētāju dienu. Kā viena no aktivitātem ir radošo darbu izstāde, kur izglītojamie sagatavoši vēstījumu valentīna dienai. Izstādē bija apskatāmi zīmējumi, pašu darināti rokdarbi.

Vēl viena no aizraujošākajām aktivitātem ir Valentīndienas pasts, kur visi izglītojamie bija aicināti sūtīt apsveikuma kartiņas mīlestības svētkos. Trešās stundas stapbrīdī izglītojamo pašpārvalde vēra vaļā valentīndienas pastu, kur tika iesūtīti 85 apsveikumi, kas ar iepriekšējiem gadiem ir salīdzinoši daudz.

Krāsas veido mūsu pasauli bagātāku un pilnīgāku. Katrai no tām ir sava simboliska nozīme, piemīt savs raksturs, ar krāsu mēs varam izteikt savas emocijas. Tās var veidot daudzveidīgus stāstus, tāpēc, lai katru dienu padarītu krāšņāku un bagātāku, Daugavpils Būvniecības tehnikumā tika rīkota krāsu nedēļa. Pirmdien 10.02. visi tika aicināti ģērbties zilā krāsā, otrdien - baltā krāsā, trešdien - zaļā krāsās, ceturtdien - violetā krāsā un piektdien 14.februārī - sarkanā krāsā.

Visas nedēļas garumā konkursā, par veiksmīgāko krāsu toņu salikumu apģērbā un stilīgāko aksesuāru izmantošanu, piedalījās gan izglītojamie, gan tehnikuma skolotāji un darbinieki. Aktīvākā grupa šajā krāsu nedēļā bija 1-03, īpašs paldies meitenēm Diānai Tiliševskai, un Diānai Marhiļevičai, kuras visu nedēļu bija aktīvas, bet aktīvākā nodaļa bija DBT virtuves darbinieki.


 

Sagatavoja:

profesionālās izglītības skolotāja Sarmīte Meļnikova

 

« atpakaļ