Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts pasākums

15.11.2019
 

15. novembrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā, atskaņojot un kopīgi dziedot valsts himnu, sākās svinīgs pasākums, kas tika veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai. Tehnikuma aktu zālē pulcējās 1. un 2. kursu audzēkņi, pedagogi un darbinieki. Pasākumu vadīja Ariana Gribuste.

Katru gadu tehnikuma audzēkņi piedalās latviešu valodas diktātu konkursā, arī šogad mums ir konkursa uzvarētāji: diploms par pirmo vietu tika pasniegts grupas 3-03 audzēknei Ditai Laizānei, otro vietu ieguva grupas 2-23 audzēkne Anna Ščeglova, bet trešo vietu ieguva 3-04 izglītojamais Nikita Baranovskis

Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska uzrunāja visus sakot, ka mums ir paveicies, ka varam dzīvot neatkarīga un brīva valstī, ir svarīgi apzināties valsts vērtības un valodu. Mēs nesam atbildību par savu zemi un valsti.

Pasākumā vēstures skolotājs Arnolds Gulbis un skolotāja Nataļja Leončuka pastāstīja un prezentācijas materiālā paradīja dokumentālus foto kadrus ar vēstures faktiem, kas liecina par Latvijas valsts dibināšanu, par to, cik latviešu tauta bija saliedēta un stipra, cīnoties par neatkarību.

Savu veltījumu Latvijas dzimšanas dienā sniedza arī Runas mākslas pulciņš Māra Korsieša vadībā, tehnikuma ansamblis kopā dzejā pastāstīja par grūtajām cīņām, lai panāktu Latvijas valsts neatkarību.

Pasākuma noslēgumā pedagogi, darbinieki un izglītojamie vienojās kopīga  R.Kaupera dziesmā “Mana dziesma”, kas sirsnīgi un vienoti izskanēja, kā lepnums par mūsu tautu un zemi.

 

Sagatavoja:

Profesionālās izglītības skolotāja Sarmīte Meļnikova

Fotogalerija

« atpakaļ