Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Izskanējis rudens izlaidums

29.10.2019
 

Daugavpils Būvniecības tehnikumā 29. oktobrī izskanēja rudens izlaidums, kuru absolvēja 99 jaunie profesionāļi, Būvniecības, Būvdarbu, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas nodaļas,  Arhitektūras un dizaina nodaļas izglītojamie.

Svinīgajā pasākumā laba vēlējumus un gandarījumu par absolventiem teica tehnikuma direktore Ināra Ostrovska, kur uzsvēra, ka šobrīd Būvniecības nozare strauji attīstās un ir daudz jāmācās un jāiegūst zināšanas, visas tehnikumā īstenojamās izglītības ir nozīmīgas un, Latvijai ir vajadzīgi jaunie speciālisti. Direktore pasniedza pateicības rakstus un dāvanas labākajiem absolventiem.

Dokumentu par profesionālās kvalifikācijas iegūšanu saņēma: gr. 0-15a apdares darbu tehniķi, gr. 0-33 Ceļu būvtehniķi, 0-23a grupa- inženierkomunikāciju tehniķi, 04 grupa - arhitektūras tehniķi, 05 grupa - Sausās būves tehniķi.

Profesionālās izglītības programma „Sausās būves tehniķis”  ir pirmais izlaidums.

Izlaidumā jaunos speciālistus apsveica arī  SIA „Knauf” tehniskais vadītājs Andris Veinbergs, kur labākajiem sausās būves tehniķiem  tika pasniegtas apliecības, kuras noderēs turpmākajā profesionalajā darbība.

Pasākuma gaitā ar muzikāliem priekšnesumiem visus priecēja tehnikuma meiteņu vokālais ansamblis. Pateicības vārdus teica absolventi, kuri atzinīgi novērtēja pedagogu darbu mācību procesā un dāvināja ziedus.

Novēlam visiem absolventiem mērķu piepildījumu un veiksmi viņu turpmākajā dzīvē!

 

Sagatavoja:

profesionālās izglītības skolotāja Sarmīte Meļnikova

« atpakaļ