Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Tehnikuma direktorei piešķirta Nikodema Rancāna balva

22.09.2019

Jau piekto gadu septembra nogalē tiek godināti Latgales izcilākie pedagogi, pasniedzot Nikodema Rancāna balvu, kuru ir iedibinājusi Latgaliešu kultūras biedrība. Nominantus un laureātus sveica arī Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, konkursa idejas autore un ilggadēja organizatore, uzsverot, ka balva nav vienreizēja par mūža ieguldījumu, bet skolotāji uz to var pretendēt atkārtoti, jo tā ir balva par sistemātisku darbu un attīstību. Ministre izteica prieku un gandarījumu, ka balva atkal tiek pasniegta Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas zālē, ēkā, kas vēl glabā Nikodema Rancāna un viņa audzēkņu auru.
“Viņš nebaidījās no reformām, bet bija pats šo reformu nesējs, negaidot speciālu rīkojumu. Skolotāji, kuri negaida rīkojumu, bet dara, ir tie, kas nes gaismu,” I. Šuplinska sacīja, pasniedzot ministrijas īpašās pateicības.

No 32 nominantiem visaugstāk novērtēti tika seši skolotāji piecās nominācijās. Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska tika apbalvota nominācijā “Par inovācijām izglītības procesā”. Direktores panākumi un sasniegumi ir mērojami reģionālā un valstiskā līmenī. Ilggadējais pedagoģiskais darbs un darbs skolvadībā sniedz ieguldījumu profesionālās izglītības attīstīšanā Daugavpils pilsētā, Latgales reģionā un Latvijas valstī. Tehnikuma kolektīvs lepojas ar direktores sasniegumiem un sirsnīgi sveic ar augsto apbalvojumu!

Pēc IZM materiāliem sagatavoja
Informācijas un metodiskā centra vadītāja Jolanta Savvina


   

   
 

« atpakaļ