Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT norisinājās Vēstures nedēļas pasākumi

20.05.2019

Vēstures nedēļas ietvaros Daugavpils Būvniecības tehnikumā (DBT) norisinājās izklaidējoši izglītojošs konkurss “Eiropas karte”, kura gaitā komandas uz laiku sacentās Eiropas kartes puzles likšanā.

 

Ar rezultātu 1 min. 23,38 sek. 1.vietu komandu konkurencē izcīnīja  grupas 2-03 komanda: Virginija Martirosjana, Irina Abramova un Juris Aleksandrs Pankins. Otrajā vietā ar rezultātu 1 min. 23,59 sek. ierindojās grupas 1-15 komanda: Vadims Užulis, Viktors Pomjalovs un Alberts Sņegovičs. Atpaliekot no otrās vietas ieguvējiem tikai par 7 sekundes simtdaļām, trešajā vietā ierindojās grupas 1-15 komanda: Nikolajs Ivanovs, Artjoms Bakins un Gordejs Nosovs. 

 

Pieaugušo konkurencē ar rezultātu 1 min. 20,30 sek. nepārspēta palika grupas 0-23a komanda: Viktors Bogdanovs un Jeļena Ivanova. Otrajā vietā ar rezultātu 1.48.98. ierindojās grupas 0-5 komanda: Ugorenko Aleksandrs un Markovs Maksims, bet trešajā - ar rezultātu 1 min. 56,45 sek. grupas 0-15A komanda: Kļemšenkovs Edvīns un Juris Motins.

 

Vēl viens svarīgs Vēstures nedēļas pasākums bija konkurss “Spilgtākie Latvijas vēstures mirkļi”. Konkursā bija testi un jaudājumi par Latvijas vēsturi, pamatfaktu un notikumu zināšanu, spilgtām Latvijas personībām, kā arī krustvārdu mīklas. Tajā piedalījās 13 pirmā un trešā kursa komandas. Uzrādot lielisku sniegumu, par konkursa uzvarētājiem kļuva grupas 1-04 “Arhitektūras tehniķi” komanda: Salvis Petriks un Sandis Vaģelis. Otrajā vietā ierindojās grupas 2-02 “Autodiagnostiķi” komanda: Vladislavs Gusevs un Artūrs Stoļarovs, bet trešajā vietā grupas 1-23 “inženierkomunikāciju tehniķi” Ščeglova Anna Marija un Lapšins Vitālijs, kā arī grupas 1-15 “Apdares darbu tehniķi” komanda: Danila Golovačs un Vladimirs Krasovskis. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un balvas.  

 

Vēstures nedēļas ietvaros DBT notika arī Eiropas eksāmens, DBT bibliotēkā bija aplūkojama izstāde “Eiropas Savienības galvaspilsētas”, bet Informācijas centrā norisinājās lekcija – prezentācija “Latvijas himna”, kuru vadīja Latvijas un pasaules vēstures skolotāja Nataļja Leončuka un Daugavpils Būvniecības  tehnikuma bibliotekāre Jelena Sokolova.

Fotogalerija

Sagatavoja: Ivars Soikāns un Nataļja Leončuka

« atpakaļ