Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

DBT audzēkņus sumina par panākumiem konkursos

14.05.2019
 

Mācību gada noslēgumā Daugavpils izglītības iestādes apkopo aizejošā mācību gada rezultātus un Izglītības pārvalde apbalvo labākos un panākumiem bagātākos skolēnus un viņu skolotājus.

Šogad Izglītības pārvaldes apbalvojumus saņēma 185 pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi. Viņi visi ir kļuvuši par starptautisko, valsts, reģionālo un novada olimpiāžu laureātiem, kā arī ir sekmīgi piedalījušies zinātniskās konferencēs un debatēs vai guvuši labus panākumus konkursos un sporta sacensībās.

Starp apbalvotajiem šogad bija arī profesionālās izglītības kompetences centra „Daugavpils Būvniecības tehnikums” audzēkņi.

Par izcīnīto 3.vietu profesionālās meistarības konkursā „Knauf Junior Trophy Latvija 2019” apbalvojumus saņēma Maksims Tričiņecs, Viktorija Puriškeviča, Žans Lukjanskis, Markuss Volkovs,

Vadims Popovičs un Ivo Pastars (skolotājs Aleksandrs Boginskis), bet par izcīnīto 2.vietu jauno profesionāļu meistarības konkurss “Ceļu būve” - Edmunds Petkevičs, Vairis Pastars un Mārtiņš Vilcāns (skolotāja Inga Pujate).

Balvas par konkursu „Skills Latvija 2018”, nominācijā “Inženierkomunikācijas” izcīnīto pirmo vietu saņēma Gļebs Jermolajevs un Marks Cukmačs (skolotāji Normunds Bulis un Nikolajs Tukišs). Savukārt Aleksandram Timofejevam - balva par konkursā „Skills Latvija 2018” nominācijā “Flīzētājs” godam izcīnītā 3.vieta.

Maksims Tričiņecs un Žans Lukjanskis (skolotājs Aleksandrs Boginskis) saņēma apbalvojumus arī par konkursā „KNAUF Cubo Cup” izcīnīto 3.vietu, bet Andris Daļeckis un Edgars Balulis (skolotāji Konstantīns Sarans un Aigars Veliks) – par uzvaru profesionālās meistarības konkursā “Ātrākais automehāniķis 2018”.

Fotogalerija 

Sagatavoja Ivars Soikāns

« atpakaļ