Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Ziņu arhīvs

Atvērto durvju dienas Daugavpils Būvniecības tehnikumā

04.04.2019
 

3. un 4. aprīlī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās Atvērto durvju dienas, kad skolēnu grupām un individuālajiem apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar tehnikumu, mācību vidi, programmām un piedāvātajām profesijām.
Iepazīstot Būvniecības, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas, Metināšanas, Autotransporta, Ceļu būves un Arhitektūras un dizaina nodaļas viesiem bija iespēja „izmēģināt” dažādas profesijas veicot dažādas aktivitātes – nomainot automašīnas riepu, metinot ar simulatoru, mērot ar nivelieri un veidojot cauruļu savienojumus. 
Kopumā Daugavpils Būvniecības tehnikumu apmeklēja vairāk nekā simts viesu, interesējoties par mācību programmām gan pēc pamatskolas beigšanas, gan arī pieaugušo izglītības programmās. Interesenti bija no Daugavpils pilsētas un novada, Līvāniem, Preiļiem un Krāslavas novada.
Pasākuma nodrošināšanā un organizēšanā aktīvi piedalījās Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņu pašpārvalde, nodaļu vadītāji, pasniedzēji, metodiskā centra darbinieki, karjeras konsultants, dienesta viesnīcas audzinātāji un citi. Īpaša pateicība nodaļu vadītājiem un audzēkņiem par  dalību un iesaisti pasākuma nodrošināšanā un uzdevumiem, kas kopīgi tika sagatavoti tehnikuma viesiem!

Fotogalerija

Sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Linda Pūdāne

« atpakaļ