Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Višķi \ Jaunumi

Swedbank vieslekcija IPĪV “Višķi” audzēkņiem

17.02.2022
 
17.februārī DBT IPĪV “Višķi” audzēkņi piedalījās tiešsaistes vieslekcijā Nākotnē nepieciešamās prasmes: kā kļūt par super(wo)man?”, kuru piedāvāja Swedbank pārstāvji Dana Zālīte un Arnis Sloka.

Audzēkņiem tika sniegts ieskats par to, kā cilvēki strādāja agrāk, kas ir mainījies un kā darbs izskatīsies nākotnē. Arī paši audzēkņi iesaistījās vairākās interaktīvās aktivitātēs, lai izteiktu savu viedokli par dažādiem jautājumiem.

Kas tad ir mainījies šodien? Risinām kopā, darām ātri, daļu darba atdodam robotiem.

Lai izprastu, kas mūs sagaida nākotnē, iepazināmies ar TOP 10 prasmēm, kuras ietver sevī problēmu risināšanu, pašvadību, prasmi strādāt ar cilvēkiem un tehnoloģiju pārzināšanu.

Lai kļūtu par super(wo)man, jāprot veikt sākotnēji standarta lomas, tad hibrīdlomas, līdz nonākam līdz superlomu veikšanai savā darbā, tā kļūdami par savas jomas profesionāļiem.

Klausoties Arņa Slokas pieredzes stāstu par karjeras ceļa veidošanu, audzēkņi varēja labāk izprast, kā izmantot tās iespējas, kuras dzīve katram piedāvā.

Jāiegūst laba, konkurētspējīga izglītība, pašam jāinteresējas par savu darba jomu, mērķtiecīgi un daudz jāstrādā, kā arī jāspēj paskatīties uz sevi no malas, uzdodot sev jautājumus:

  1. kas man padodas?
  2. kas man patīk, kas mani motivē?
  3. ko man tas prasīs?.

Ja zini atbildes uz šiem jautājumiem, tad droši vari doties savas karjeras līkločos!

Pateicamies Swedbank pārstāvjiem par interesanto tikšanos!

Sagatavoja:

Ārija Šumeiko, pedagogs karjeras konsultants

« atpakaļ