Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Karjera \ Portfolio

Krāsu netērē, otu nežēlo!

  2017. gada 6. janvārī Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Valsts pārvaldes institūciju atbalsts māceklībai: darba vidē balstītu mācību īstenošana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā” ietvaros izsludināja konkursu “Es lepojos ar paveikto”.
Konkursa mērķis bija aktualizēt un popularizēt profesionālās vidējas izglītības procesā iesaistīto jauniešu radošo potenciālu un sasniegumus saistībā ar izvēlēto profesiju, kā arī atspoguļot profesionālās izglītības sniegtās iespējas un popularizēt darba vidē balstītās mācības un profesionālo izglītību kopumā.
Konkursā piedalījās jaunieši no visas Latvijas, tajā skaitā arī no Daugavpils Būvniecības tehnikuma. Konkursa ietvaros profesionālās izglītības iestāžu izglītojamie dalījās savos personīgajos stāstos ceļā uz profesijas izvēli un sasniegumiem mācību procesa laikā.
Konkurss norisinājās trijās kārtās. Audzēkņu iesūtītos darbus sākotnēji vērtēja profesionālās mācību iestādes, uz otro kārtu konkursa žūrijai izvirzot labākos no tiem, kopumā 43 audzēkņu darbus no 12 profesionālajām mācību iestādēm.
Pirmo vietu ieguva Rēzeknes tehnikuma būvdarbu programmas 3. kursa izglītojamais Reinis Apars, topošais ēku celtnieks. Reinis uzskata, ka viņam ir jārūpējas, lai citiem būtu mājas, lai būtu vietas, kur atpūsties, atgūt veselību, iepirkties, priecāties.
Otro vietu ieguva Saldus tehnikuma izglītojamais Rinalds Melbergs, bet trešo vietu ieguva PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītojamais Dmitrijs Olehno ar darbu “Krāsu netērē, otu nežēlo!”, kurā Dmitrijs aprakstīja gan savu karjeras ceļu, gan savus sapņus, gan arī savu attieksmi pret darbu un darba kvalitāti, ko īpaši novērtēja konkursa žūrija.

Apsveicam Dmitriju Olehno un viņa grupas audzinātāju Innu Kolužu!

Sagatavoja: Viktors Gallers
Pedagogs – karjeras konsultants

« atpakaļ