Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Karjera \ Aktualitātes

Kāpēc apgūt ēku būvtehniķa profesiju?

06.08.2021
 
Vai Jūs atceraties, kā mēs bērnībā spēlējām būvniekus? Pirmie torņi no smiltīm un klučiem, tiltiņi pāri peļķēm, teltis... Dažiem tas arī paliek kā bērnības atmiņas, bet dažiem rodas vēlme apgūt tādu svarīgu profesiju kā ēku būvtehniķis.
Sabiedrībai ir nepieciešamas mājas, rūpnīcas, slimnīcas, stacijas un citas būves. Tāpēc, lai kā mainītos pasaule, ēku būvtehniķa profesija būs aktuālā un pieprasīta. Būvējot dažādus objektus, ēku būvtehniķis ne tikai ceļ sienas un grīdas, viņš maina pasauli uz labo pusi, rada komfortu un skaistumu.
Protams, bez zināšanām ir ļoti grūti kļūt par profesionāli. Visas nepieciešamās  zināšanas par ēku konstrukciju izbūvi, pamatu un sienu izbūvi, tehnisko zīmējumu un skiču izstrādi Tu vari iegūt, mācoties DBT.
Iegūstot šo kvalifikāciju, Tu varēsi strādāt būvuzņēmumos, kas nodarbojas ar dažāda veida ēku būvniecības, atjaunošanas, pārbūves vai restaurācijas darbiem, piemēram,  SIA “Solidex”, SIA “Ekolat”, SIA “BUILDER INDUSTRY”, SIA “XTM” vai individuāli kā pašnodarbināta persona.
 
Kāpēc apgūt ēku būvtehniķa profesiju DBT?
  •  Profesija ir un būs pieprasīta, jo trūkst kvalitatīvu, labu meistaru;
  •  Ēku būvtehniķa profesiju var apgūt pēc pamatizglītības 4 gadu laikā;
  •  DBT nodrošinās Tev gan teorētiskās, gan praktiskās mācības izvēlētajā profesijā profesionālu, pieredzes bagātu pedagogu vadībā.
  •  Ir vairākas pārkvalificēšanās iespējas;
  •  Iegūtās zināšanas un prasmes palīdzēs Tev arī ikdienas dzīvē;
  •  Iespējas saņemt stipendiju līdz pat 150 EUR.
 
Sagatavoja pedagogs karjeras konsultants
Jeļena Viršuta
 
« atpakaļ