Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Karjera \ Aktualitātes

Kāpēc apgūt lokmetinātāja MAG profesiju?

02.08.2021
 
Ja Tevi interesē process, kurā sakausējot metināmās virsmas, tiek savienoti metāli vai termoplasti, izveidojot jaunu, neizjaucamu savienojumu – konstrukciju, tad droši dodies apgūt metināšanu! Visizplatītākais metināšanas veids ir MAG (metināšana ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē), kur elektrods ir metāla stieple. Kuram gan nepatīk pašam kaut ko sametināt, bet vai zini, kā to darīt profesionāli un kvalitatīvi?
Daugavpils būvniecības tehnikuma izglītības programma “Metālapstrāde” ar kvalifikāciju “Lokmetinātājs MAG” nodrošinās Tev gan teorētiskās, gan praktiskās mācības izvēlētajā profesijā mūsdienīgā mācību vidē profesionālu pedagogu vadībā.
Iegūstot profesionālo kvalifikāciju metālapstrādē “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”, paveras plašas darba iespējas metālapstrādes (t.s. būvniecības un kuģubūves u.c.) uzņēmumos, kuros veic metāla konstrukciju, rūpniecības mašīnu, mehānisko iekārtu un tehnisko ierīču izgatavošanu, apkalpošanu un remontu. Jau šobrīd darba piedāvājumu portālos vari atrast daudz metinātāju vakanču gan tepat, Daugavpilī, gan citās Latvijas pilsētās.
 
Kāpēc apgūt lokmetinātāja MAG profesiju DBT?
  • Profesionāli pedagogi ievadīs metālapstrādes sarežģītajā pasaulē un iemācīs nepieciešamās prasmes un iemaņas;
  • Profesija būs pieprasīta vienmēr, jo metālapstrādē vajadzīgi profesionāļi, sava amata pratēji, kuri pratīs izgatavot dažādas konstrukcijas un metālizstrādājumus;
  • DBT lokmetinātāja MAG profesiju var apgūt pēc pamatizglītības, no 17 gadu vecuma 1 gada laikā;
  • DBT ir iespējams saņemt stipendiju līdz pat 150 EUR.
 
 
Sagatavoja pedagogs karjeras konsultants
Ārija Šumeiko
« atpakaļ