Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Karjera \ Aktualitātes

Kāpēc apgūt ģeotehnikas izpētes tehniķa profesiju?

30.07.2021
 
Ceļot mājas, tiltus, ēkas, svarīgi ne tikai izvēlēties kvalitatīvus materiālus, labus strādniekus un konstrukcijas veidu, bet arī svarīgi izvēlēties vietu, kur to celt, kādus pamatus likt, jo tieši tas ietekmē ēkas stabilitāti un ilgmūžīgumu. Lai to izdarītu, te obligāti vajadzēs ģeotehnikas izpētes tehniķa zināšanas!
Ģeotehnikas izpētes tehniķis veic grunts un pazemes ūdens izpētes darbus, būvniecības darbu konsultēšanu pirms būvniecības un tās procesa laikā, kā arī tad, kad jau esošām ēkām pirms to renovācijas ir nepieciešama ēku un būvju grunts un zemes deformāciju novērtēšana.
Ja Tev patīk svaigs gaiss un Tu vienmēr sapņoji vairāk laika pavadīt ārā, ģeotehnikas izpētes tehniķa darbs ir domāts tieši Tev!
Mācoties DBT par ģeotehnikas izpētes tehniķi, Tu uzzināsi par būvniecības procesiem un  būvdarbu veidiem, iemācīsies veikt hidroģeoloģisku novērojumu darbus. Tev būs iespēja iziet praksi vai strādāt tādos uzņēmumos kā SIA “INTERGEO BALTIC”, SIA “Ģeo Eksperts”, SIA “Ostas celtnieks”, pilsētas būvvaldē un citos būvniecības uzņēmumos.
 
Kāpēc apgūt ģeotehnikas izpētes tehniķa profesiju DBT?
  • Ģeotehnikas izpētes tehniķa profesiju var apgūt 1,5 gadu laikā pēc vidējās izglītības;
  • DBT nodrošinās Tev gan teorētiskās , gan praktiskās mācības izvēlētajā profesijā profesionālu, pieredzes bagātu pedagogu vadībā.
  • Ir vairākas pārkvalificēšanas iespējas;
  • Iegūtas zināšanas un prasmes palīdzēs Tev arī ikdienas dzīvē;
  • Iespējas saņemt stipendiju līdz pat 150 EUR.
 
 
Sagatavoja pedagogs karjeras konsultants
Jeļena Viršuta
« atpakaļ