Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Karjera \ Aktualitātes

Veiksmīgi norisinājies karjeras atbalsta pasākums “Es - mana karjera, mans laiks”

20.01.2021
 

20.01.2021. Daugavpils būvniecības tehnikumā notika tiešsaistes pasākums “Es - mana karjera, mans laiks” Zoom platformā DBT 1, 1,5 un 2 gadīgo mācību programmu audzēkņiem, kā arī ikvienam, kuram interesē karjeras veidošanas un attīstības joma. Pasākumā piedalījās DBT audzēkņi un skolotāji, skolu karjeras konsultanti, skolēni no dažādām skolām, kā arī VIAA pārstāvji.

Daugavpils būvniecības tehnikuma pedagogi karjeras konsultanti (PKK) organizēja pasākumu ar mērķi iepazīstināt un veidot dalībnieku izpratni par karjeras vadību, attīstību un atbalsta iespējām. PKK Linda Pūdāne apskatīja tēmas par karjeras izvēli un nosacījumiem, kas ir noteicošie cilvēka dzīvē. PKK Jeļena Viršuta izpazīstināja dalībniekus ar pieprasītākajājm darba tirgus prasmēm un to pilnveidošanas iespējām. PKK Ārija Šumeiko pasākumā stāstīja par efektīvu laika plānošanu un „laika zagļiem”, kā arī deva padomus, kā lietderīgi pavadīt savu laiku ikdienā un darbā. Tā kā informācijas pieejamība mūsdienās ir ļoti plaša,  PKK Darja Maļinovska pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar dažādiem infomācijas rīkiem, kurus var izmantot savas karjeras veidošanai un attīstībai. Pasākuma laikā dalībnieki aktīvi atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem un piedalījās citās aktivitātēs.

 

Gribam pateikties ikvienam, kas piedalījās šajā pasākumā, ceram, ka Jūs lietderīgi pavadījāt laiku un ieguvāt jaunas zināšanas, kuras pielietot savā ikdienā!

Uz tikšanos nākamajos karjeras atbalsta pasākumos!

 

Sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Darja Maļinovska

« atpakaļ