Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Vasaras izlaidums IPĪV Ludza

 

2018. gada 25. jūnijā Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV “Ludza” notika jau piektais – jubilejas  izlaidums.
Vēl Līgo svētku noskaņas pārņemti, uz pasākumu nāca grupu audzinātāja Ļ. Korobova, mācību priekšmetu skolotāji un 44 absolventi, ka arī viņu ciemiņi -  tie, kuri atbalstījuši mācību laikā – mammas, tēti, sievas, vīri, draugi u.c.
Šajā vasaras izlaidumā profesionālās kvalifikācijas apliecības Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore I. Ostrovska pasniedza 28 jauniem Krāšņu podniekiem un 16 Apdares darbu strādniekiem (Eiropas Sociālā fonda finansētā programma).
Kopā ar izglītības dokumentu katrs izglītojamais saņēma ne tikai laba vēlējumus, bet arī dāvanas no tehnikuma kā mudinājumu neapstāties pie sasniegtā un stiprināt savu teorētisko zināšanu pamatu un praktisko iemaņu klāstu.
Vēlam veiksmi, kāpjot pa karjeras kāpnēm, tiem diviem absolventiem, kuri iekārtojušies darbā jaunapgūtajā specialitātē, un darba meklējumos tiem, kuriem viss vēl priekšā! 

Paldies Ē. Trantovskim par katra izglītojamā dzīvē tik svarīgu mirkļu iemūžināšanu, skanīgo balsu īpašniekiem - vokālā ansambļa “Celtnieks” vadītājai I. Kirukai un solistiem - par svētku noskaņas radīšanu, G. Preitāgam par kvalitatīvu skanējumu un visiem pārējiem rūķiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanas darbos!

Fotogalerija

« atpakaļ