Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Latvijas simtgadei veltītā prezentāciju cikla daļu “Latvijas karoga stāsts”

2018. gada 16. februārī uz tikšanos ar ciemiņiem Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV ”Ludza” zālē pulcējās vairākas mācību grupas.
Iesākumā izglītojamajiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar DBT bibliotekāres Jeļenas Sokolovas un audzināšanas darba vadītājas Nataļjas Ļeončukas sagatavotā  Latvijas simtgadei veltītā prezentāciju cikla daļu “Latvijas karoga stāsts”.
Atkārtojuši aizmirsto, kā arī ieguvuši jaunu informāciju par vienu no mūsu valsts simboliem, grupu L-AD/ESF un L-01 skolēniem tika dota iespēja ņemt dalību viktorīnā “KAS?KUR?KAD? LATVIJAI 100” un pierādīt, ka asākie prāti pulcējušies Ludzā.
Darbojoties komandās, patīkamas konkurences gaisotnē dalībnieki atbildēja uz 16 jautājumiem par mūsu dzimtenes vēsturi, apskates objektiem, floru un faunu, tradīcijām utt. Sīvā cīņā (tikai ar divu punktu pārsvaru) uzvaru intelektuālajā spēlē guva grupas L-AD/ESF pārstāvji. Šoreiz zaudētāju nebija - abas komandas tika apbalvotas ar diplomiem.
Ņemot vērā valstī izsludināto gripas epidēmiju, klātesošiem  ļoti aktuāls likās Daugavpils Būvniecības tehnikuma ārsta palīga Olgas Pavlovas stāstījums par gripas simptomiem, tās paveidiem, kā arī ieteicamajiem gripas profilakses pasākumiem.
Paldies Pavlovas kundzei par svinīgi pasniegto jauno aptieciņu un vitamīniem izglītības programmu īstenošanas vietas “Ludza” audzēkņiem!

Fotogalerija

« atpakaļ