Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

"Valsts svētki Sveču liesmās-latvju spēks!”

24.11.2021
 

Pieliec delnu pie acīm un skaties:

līdz pat pēdējam olim viss tavs.

Neatdod, dzirdi, neatdod

mazo Latviju – lielākas nav.

(L. Briedis)

Lāčplēša diena – tas ir ne vien atceres, bet arī pārdomu laiks – par savu zemi, par tiem, kas cīnījās par tās brīvību. Arī brīdis, kad iedegt liesmu par Latviju. Liesmu, kas deg par mūsu valsts spēku un izturību, par mūsu vienotību.

11. novembrī DBT IPĪV “Ludza” L-023 grupas audzēkņi godinot Brīvības cīnītājus, katrs veidoja Gaismas ceļu, lai kopīgi radītu īpašu un neaizmirstamu sajūtu, kādu var baudīt tikai Lāčplēša dienas vakarā Ludzā. Katrs savu sirds sildīto sveces liesmiņu Gaismas ceļā aizdedzināja savas mājas pagalmā, logos!

Mēs katrs ar savu esību, darbu, vārdiem un domām esam Latvija. Mēs katrs viens veidojam Latviju, katrs unikāls savā vienkāršībā un patiess savā būtībā. Latvijas 103.dzimšanas dienā viens otram varam dāvināt vispatiesāko - siltu skatu un labu vārdu. Šoreiz mēs Latvijai dāvinām 103 spēka vārdus, kas piepilda mūsu ikdienu, lietas, kas dod spēku un veido mūsu dzīvi.

18. novembrī, DBT IPĪV “Ludza” skolotāji un audzēkņi,  kopā ar savām ģimenēm, piedalījās svētku pastaigā gar Ludzas Kultūras namu, ieklausījās un izbaudīja sirsnīgas dziesmas, kā arī apskatīja izstādi “Mīļā mana tēvu zeme, visa mūža garumā”, tā apliecinot savu mīlestību Latvijai.

  
  

« atpakaļ