Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Labo darbu nekad nevar būt par daudz..

14.02.2020
 

Pavisam nesen, janvāra pirmajā pusē, tika atklāta sociālās aprūpes centra “Ludza” filiāle Ludzas novada Istalsnā, kurā uz doto brīdi izmitināti 16 klienti.

Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV “Ludza”, turpinot tradīciju rīkot labdarības akcijas, nolēma sarūpēt nelielas dāvaniņas ar gardām un praktiskām lietām, lai jau tuvākajā laikā iepriecinātu pansionāta iemītniekus.

Grupas L-01 (topošie krāšņu un kamīnu mūrnieki) sapakoja pārsteiguma paciņas un 2020. gada 12. februārī, Valentīndienas priekšvakarā, kopā ar grupas audzinātāju devās ceļā uz SAC.

Pansionāts tiek apmeklēts ar prieku, jo zinām, ka tur mūs gaida. Katru reizi, kad tur ierodamies, cenšamies atnest ne tikai mazas dāvaniņas, bet arī jauku noskaņojumu, jo saprotam, ka katram cilvēkam ir nepieciešama uzmanība, rūpes un labestība, kas nāk no tuviniekiem un apkārt esošiem cilvēkiem! Redzot cilvēku sejā patiesu smaidu un saņemot siltus pateicības vārdus pretī, arī pašam paliek silti, pārņem gandarījuma sajūta par labi padarītu darbu.

Paldies manas grupas aktīvākajiem audzēkņiem, pedagogiem, struktūrvienības vadītājai, kuri ņēma dalību akcijā un nesa ziedojumus. Kopā mēs varam izdarīt vairāk!DBT IPĪV “Ludza” grupas L-01 audzinātāja Olita Baklāne

« atpakaļ