Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Lepni par savu valsti, pilsētu, tās ļaudīm

29.11.2019

Novembris ir patriotisma mēnesis, kurā varam lepoties ar savas valsts vēsturi, dzimto pusi un tās ievērojamiem cilvēkiem. Viens no tādiem ir Ludzas pilsētas domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs.

Daugavpils būvniecības tehnikuma IPĪV “Ludza ”  L-01 grupas aktīvākie skolēni  kopā ar audzinātāju apmeklēja Ludzas pilsētas pašvaldību un aicināja uz sarunu Mekša kungu. 

Tikšanās laikā E.Mekšs jauniešiem īsumā pastāstīja par savu dzīves gājumu, karjeras ceļu. Labprāt atbildēja uz neskaitāmiem izglītojamo jautājumiem par tik svarīga amata pienākumiem, darba ikdienu, par pašvaldības darbu, par pilsētas attīstību, ceļu un ielu uzturēšanu, svarīgākajiem notikumiem,  projektiem, nākotnes plāniem utt.

Ludzai ir paveicies, jo E.Mekšs ir cilvēks, kuram rūp pilsētas un sava novada tēls, rūp tā ļaudis, tāpēc savu darbu viņš cenšas veikt pēc labākās sirdsapzinas. E.Mekšs ir savas dzimtās puses patriots, tādēļ jauniešus aicināja arī būt tādiem - lepoties ar savu pilsētu, novadu un nest tā vārdu Latvijā un pasaulē ne tikai svētku laikā, bet katru dienu.

 

Sagatavoja O.Baklāne, J.Dukaļska

« atpakaļ