Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Karjeras nedēļas pasākums IPĪV “Ludza”

18.10.2019
 

Visā Latvijā no 14. līdz 18.oktobrim norisinājās ikgadējā Karjeras nedēļa. Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV “Ludza”, audzēkņiem bija iespējas tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, lai paplašinātu zināšanas par izvēlēto un citām profesijām un karjeras iespējām dažādās nozarēs.

16. oktobrī DBT IPĪV “Ludza”  karjeras nedēļas ietvaros notika tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Tikšanās laikā Ludzas novada Cirmas Tautas nama un bibliotēkas vadītāja, masu pasākumu un privāto ballīšu organizētāja un vadītāja Marina Piterāne klātesošos ne tikai iepazīstināja ar savu profesiju, savas personības un karjeras izaugsmes iespējām, bet arī  audzēkņus atraktīvi iesaistīja dažādās aktivitātēs: kopā tika dejots, atbildēts  jautājumiem, spēlētas dažādas lomas. Viņa uzsvēra: ir jānosprauž dzīvē vai konkrētā laika periodā kāds mērķis vai sapnis, ļoti jāvēlas un jātic, tad tas noteikti piepildīsies. Tā tas notika un notiek ar Marinu nepārtraukti.

Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Aizgāršas robežapsardzības nodaļas priekšnieks Edgars Rancāns jauniešiem pastāstīja par iespējām mācīties un strādāt robežsardzē, par karjeras izaugsmes iespējām šajā jomā. Audzēkņi uzdeva daudz dažādu jautājumu, kas saistīti ar studiju iespējām robežsardzē, par robežas šķērsošanu u.c.

Profesiju pārstāvjiem tika pasniegtas pateicības un piemiņas balvas ar DBT logo.

 

Sagatavoja:

Pedagoģe Olita Baklāne

Fotogalerija

« atpakaļ