Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Ludza \ Jaunumi

Patversmes apmeklējums

28.02.2019

Jau daudzu gadu garumā 4. oktobrī tiek atzīmēta dzīvnieku aizsardzības diena. IPĪV “Ludza” izglītojamie ir pārliecināti, ka par paša pieradinātām radībām ir jābūt atbildīgiem katru dienu, nevis reizi gadā tam noteikti atvēlētā datumā!
Nedz lūgti, nedz aicināti grupas L-05 (Sausās būves montētājs) audzēkņi nolēma februāra pēdējā dienā izdarīt labu darbu - savākuši dzīvniekiem nepieciešamāko (segas, spēļmantas, kā arī  sauso barību), audzinātāja pavadībā viņi devās uz Rēzeknes dzīvnieku patversmi.
Meitenes atzīst, ka bijis grūti noskatīties uz četrkājainajiem draugiem mazajos voljēros – visus gribējās ņemt mājās, katru samīļot un noglāstīt. Prom katra no viņām devās ar domu, ka atgriezīsies patversmē vēl, bet jau pēc kāda mīluļa.
IPĪV “Ludza” izglītojamie aicina: “Nepalieciet vienaldzīgi pret tiem, kam Jūsu mīlestība un siltums ir tik ļoti nepieciešami! Pirms pērkat kucēnu vai kaķēnu, apsveriet domu jauno draugu pameklēt kādā no Latvijas patversmēm, jo labākā palīdzība mazajiem mīluļiem ir dota iespēja dzīvot mājās!”

 

 

« atpakaļ