Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

“Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros DBT IPĪV “Dagda” norisinājās karjeras atbalsta pasākums - meistarklase “Gūsti pieredzi!”

22.02.2019
  Iepazīstot austrumu virtuves noslēpumus

29. janvārī projekta Nr. 8.3.5.0/16/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietā “Dagda” norisinājās karjeras atbalsta pasākums - meistarklase “Gūsti pieredzi!”, kuru vadīja IK ”Slav” un Tokyo Town suši bāra īpašnieks Vjačeslavs Volkovs. Meistarklasē piedalījās izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists” 1., 2.,3., kursu izglītojamie.

V.Volkovs iepazīstināja ar sevi, savu karjeras ceļu un darba pieredzi. Dalījās pieredzē ar veiksmīgiem un ne tik veiksmīgiem karjeras piemēriem. Audzēkņi noklausījās nelielu lekciju par tradīcijām saistībā ar suši un to gatavošanu, kā arī viņiem pavērās iespēja apgūt mūsdienās iecienīto austrumu ēdienu gatavošanas mākslu.

Meistarklases laikā tika praktiski apgūsti ēdiena gatavošanas noslēpumi, paši sarullēja suši rollus, pagatavoja austrumu zupas. Topošiem ēdināšanas speciālistiem visā meistarklases garumā bija iespēja asistēt meistaram. Pasākuma noslēgumā Vjačeslavs mācīja izglītojamiem pareizi turēt suši ēšanai paredzētās nūjiņas, tika degustēti gatavi ēdieni, un audzēkņiem bija iespēja uzdot jautājumus un diskutēt par to, kādas prasmes un zināšanas vēl ir nepieciešamas, lai apgūtu  austrumu ēdienu gatavošanas mākslu.

Sagatavoja pedagogs karjeras konsultansts T.Rukmane

 Video

  
  

    

« atpakaļ