Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Februāris ir mīlestības mēnesis

 

14. februāris lielai daļai cilvēku asociējas ar siltumu, mīlestību, sirsniņām, amoru un atzīšanos mīlestībā viens otram, un, ne velti, jo tā taču ir Svētā Valentīna diena – gada romantiskākā diena. Arī daba sāk
pamazām mosties no ziemas miega, un cilvēku prāts atvēras jaunām idejām un kaislībām. DBT IPĪV Dagda bija izveidots Valentīndienas pasts. Katrs varēja padalīties ar savu vēstulīti kādam īpašam cilvēkam, lai atzītos mīlestībā vai arī pateiktu sirsnīgu "Paldies!".
Tika organizēts arī audzēkņu pasākums Svēta Valentīna dienas svinībām, kurā piedalījās 6 pāri. Pasākuma laikā, pāriem bija iespēja pierādīt, ka tieši viņi ir paši gudrākie un labākie. Tika piedāvāti dažādi konkursi, tādi ka “Komplimenti”, ”Komandieris”,” Ar mīlestības spārniem”, ”Laimīga sirsniņa”, ”Randiņš”, “Ievas ābols” un protams dejas konkurs (roke-n-rol, balete, tango, valsis, lambada, Latvijas tautas deja). Tajos visiem pāriem vajadzēja parādīt savu radošumu, atjautību, oriģinalitāti, jautrību, ātrumu.

Rezultātā katram pārim tika piešķirts noteikts tituls:

  • Liāna Šņukute un Iļja Kuzmins – intelektuālākā pāra tituls,
  • Renāte Šablinska un Dainis Eisaks – burvīgākā pāra tituls,
  • Sabina Soboļenkova un  Dmitrijs Skorodihins – harmoniskā pāra tituls,
  • Olga Korotkova un Elvis Gudulis – jautrākā pāra tituls,
  • Paļina Adeļeviča un Māris Fedosejevs – romantiskā pāra tituls,
  • Laura Voskresenska un Romāns Ivanovs – oriģinālākā pāra tituls


Par šī gada labāko pāri, Valentīndienas ietvaros, kļuva – Palina Adeļeviča un Māris Fedosejevs .
Visums ir pilns mīlestības. Mīlestība ir labklājība. Mīlestība ir taisnīgums. Mīlestība ir patiesība. Visums ir atkarīgs no mīlestības. Mīliet un esat mīlēti!

Fotogalerija

Rakstu sagatavoja skolotāja Aina Bluka « atpakaļ