Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Jaungada ceļojums

  Lai vairotu atkaltikšanās prieku un radošu Jaunā 2018.gada ieskaņu, Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV „Dagda” zālē  18.janvārī notika pasākums „ Jaungada ceļojums”. Pasākuma organizatori, tehnikuma pašpārvalde un audzināšanas daļas vadītāja Aina Bluka, kopā ar pasākuma vadītājām Sintiju Trifonovu un Veroniku Čerpinsku piedāvāja īpašu Jaungada ceļojumu apkārt pasaulei. Šis ceļojums ļāva ieskatīties citu valstu Jaunā gada svinēšanas tradīcijās, katrā valstī skanēja mūzika tikai šai valstij raksturīgā valodā. Polija, Vācija, Francija, Spānija, Āfrika, Japāna....

Grupu audzēkņi uzstājās ar saviem priekšnesumiem. D-AD-15 grupas audzēkņi bija sagatavojuši dažādas mīklas, kuras uzdeva skatītājiem, D-ES-15 grupas meitenes veiksmīgi uzstājās ar Indijas skeču „Precības”, D-BS-16 grupas audzēknis Jevgēnijs Bogdanovs lasīja dzejoļus- novēlējumus, dzeju lasīja arī D-ES-16 grupas pārstāvji. D/ESF grupa demonstrēja savu skeču-vīziju „Ceļojums nākotnē”.  Grupas D-AM-16 audzēkņu izpildījumā skanēja dziesma, kā vienmēr pasākuma nagla bija mūsu dziedātāju Kaspara Putniņa ( D-ES-15) , Lauras Voskresenskas ( D-AD-17) dziesmu izpildījums.

Pasākuma noslēgumā aktīvie jaunie aktieri saņēma pateicības un balviņas par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā un radošā norisē.

Lai arī rit vēl tikai pirmais Jaunā 2018.gada mēnesis, taču tas ir apņēmības, radošuma un optimisma pilns! Pateicamies visiem „Jaungada ceļojuma” dalībniekiem!

  

Rakstu sagatavoja skolotāja Ārija Šumeiko
« atpakaļ