Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Ciemos pansionātā “Ābeļdārzā”

  Ziemassvētki - tas ir laiks, lai dalītos ar labo savās sirdīs. Tas ir laiks, kad caur dāvanām un vārdiem  varam pateikt un parādīt līdzcilvēkiem to, ko pret viņiem jūtam. Tas ir laiks, kad varam izrādīt rūpes un mīlestību.
19. decembrī  Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV Dagdas nodaļas audzēkņi ieradās ciemos  pansionātā “Ābeļdārzs” , lai iepriecinātu un sniegtu sirds siltumu tiem cilvēkiem, kuriem tas ir tik ļoti nepieciešams.
Labdarības akcijā “Katram savs saldais Ziemassvētku prieks” tehnikuma
audzēkņi pansionāta iedzīvotājiem  ar prieku nospēlēja literārā pulciņa”Mirklis”(sk. Ārija Šumeiko)  iestudētu ludziņu ”Piparkūku noskaņas”. D-AD-17 grupas audzēkne Zane Voskresenska ar savu brīnišķīgo balsi ģitāras pavadījumā nodziedāja  Ziemassvētku dziesmu “ Wery Christmas “   angļu valodā. Atraktīvās, draudzīgās  meitenes no deju pulciņa “Avotiņš” (sk. Aija Utkina), aicināja visus ieskatīties  burvīgajā deju pasaulē.
Tuvojoties Ziemassvētku laikam, katrs vēlamies saņemt mīļumu, vēlamies būt priecīgi un gaidām brīnumu, jo visiem šis ir pārsteigumu  laiks. Tas ir dāvanu un kārumu laiks.
Konditori,  D-K/EFS  (sk. Ināra Arcimoviča) sacepa  pansionāta iedzīvotājiem našķi, kas garšo visiem –ābolu plātsmaizes.  Topošās  ēdināšanas servisa speciālistes,  D-ES-15 grupa  (sk. Inese Līvmane) pagatavoja  svētku noskaņai  piparkūku mājiņas un piparkūku  apsveikumus-atklātnites ar eglīti un 2018.gada simbolu sunīti.
Kopā visus pulcināja audzināšanas nodaļas vadītāja Aina Bluka un  ar D-01 grupas audzēkņiem  sagatavoja šim pasākumam īpaši noformētas apsveikuma kartītes.

Lai visiem skaisti svētki!
Materiālu sagatavoja skolotāja  Inese Līvmane« atpakaļ